DEVMELON TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI 46565747 · J2022003516353
DEVMELON TECHNOLOGIES S.R.L. are CUI 46565747, nr. de înregistrare J2022003516353, înmatriculată pe 29.07.2022. Sediul social e în Municipiul Timişoara, jud. Timiş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6210. În 2025: cifră de afaceri 428.306 lei, profit net 179.207 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 428 mii lei · mediana 286 mii lei | 150% din mediană |
| Profit net | 179 mii lei · mediana 113 mii lei | 158% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 41.8% · mediana 45.2% | 92% din mediană |
| Cifră pe salariat | 428 mii lei · mediana 297 mii lei | 144% din mediană |
Comparat cu 28.579 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 428.306 | 490.456 | 444.982 | 82.556 |
| Venituri totale | 428.306 | 490.582 | 445.907 | 82.556 |
| Cheltuieli totale | 236.250 | 354.296 | 260.662 | 9.819 |
| Profit / pierdere brută | 192.056 | 136.286 | 185.245 | 72.737 |
| Profit / pierdere netă | 179.207 | 121.866 | 180.876 | 70.883 |
| Active imobilizate | 121.855 | 117.852 | 99.211 | 99.645 |
| Active circulante | 230.504 | 57.263 | 89.652 | 72.731 |
| Creanțe | 202.269 | 30.066 | 39.906 | 29.223 |
| Casa și conturi la bănci | 28.235 | 27.197 | 49.746 | 43.508 |
| Datorii | 172.912 | 53.009 | 7.747 | 101.293 |
| Capitaluri proprii | 179.447 | 122.106 | 181.116 | 71.083 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.07.2022 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 6210 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DEVMELON TECHNOLOGIES S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2022003516353 |
| EUID | ROONRC.J2022003516353 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2022-07-29 |
| Sediu social | Str. Crişan, 79/A, Mun. Timişoara, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. CRIŞAN, NR.79/A |
| Telefon | 0773768783 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CONTAS-IOANTIM SRL | aceeași clădire |
| NEMISA CREATIVE S.R.L. | 23 m |
| ALFA SOFTWARE SOLUTIONS EXPERT S.R.L. | 49 m |
| EVYPHER SRL | 80 m |
| MELCORLINE COMPANY SRL inactiv | 83 m |
| DR. PILZ EST SRL inactiv | 88 m |
| L&S SOT LOGISTICS SRL | 88 m |
| PATY - FAB SRL | 91 m |
| ARFADEW SOFTWARE S.R.L. | 100 m |
| ARVIDEW SOFTWARE S.R.L. | 100 m |
| DECONTO SRL | 105 m |
| KCS LOG S.R.L. | 105 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6201 | 2022 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Timiş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25