Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

CUHEA TEAM S.R.L.

CUI 46599367 · J24/1524/2022

cu contul HoReCaOS, sau pe email

CUHEA TEAM S.R.L. are CUI 46599367, nr. de înregistrare J24/1524/2022, înmatriculată pe 04.08.2022. Sediul social e în Municipiul Sighetu Marmaţiei, jud. Maramureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4725. În 2025: cifră de afaceri 116.074 lei, pierdere netă 23.109 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

6/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2025)

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 116 mii lei · mediana 199 mii lei 58% din mediană
Profit net -23 mii lei · mediana 3 mii lei sub mediană (pierdere)
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă -19.9% · mediana 1.6% sub mediană (pierdere)
Cifră pe salariat 116 mii lei · mediana 224 mii lei 52% din mediană

Comparat cu 270.667 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 116 mii lei
2022: 171 mii lei 222023: 170 mii lei 232024: 114 mii lei 242025: 116 mii lei 25
Profit net -23 mii lei
2022: 59 mii lei 222023: 21 mii lei 232024: 1 mii lei 242025: -23 mii lei 25
Salariați 1
2022: 0 222023: 1 232024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2025202420232022
Cifra de afaceri netă116.074113.895169.648170.962
Venituri totale119.129115.005176.188171.943
Cheltuieli totale141.058112.977153.039110.602
Profit / pierdere brută-21.9292.02823.14961.341
Profit / pierdere netă-23.1091.27821.13358.843
Active imobilizate81.81299.00099.0000
Active circulante18.45651.23058.998109.512
Stocuri9.04017.93026.05913.320
Creanțe1.279000
Casa și conturi la bănci8.13733.30032.93996.192
Datorii68.32368.77677.82250.469
Capitaluri proprii31.94581.45480.17659.043
Capital subscris vărsat200200200200
Număr mediu de salariați1110

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 04.08.2022
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Sighetu Marmatiei
CAEN principal4725
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCCUHEA TEAM S.R.L.
Nr. reg. com.J24/1524/2022
EUIDROONRC.J24/1524/2022
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2022-08-04
Sediu socialStr. Bogdan Vodă, 36, Mun. Sighetu Marmaţiei, MARAMUREŞ
Domiciliu fiscalJUD. MARAMUREŞ, MUN. SIGHETU MARMAŢIEI, STR. BOGDAN VODĂ, NR.36
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
321 START CO SRL aceeași clădire
A.B.C. INEDIT SRL aceeași clădire
ACTIFF COM SRL inactiv aceeași clădire
ACTIV OPTIK MEDICAL SRL inactiv aceeași clădire
AD AESIR LOGISTICS S.R.L. aceeași clădire
AFACERI DE VIS S.R.L. aceeași clădire
AGIL SRL aceeași clădire
AGROALIM IMPEX SRL inactiv aceeași clădire
ALI & DENIS FRUCT S.R.L. aceeași clădire
ALIMENTI ITALIA MARKET S.R.L. inactiv aceeași clădire
ALL DESIGN TEAM S.R.L. aceeași clădire
ALP AUTO S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47252022 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (2)

33588293 CUHEA SRL

CAEN autorizat (2)

46344725

Alte firme din Maramureş

3459785 FRASINIS SRL
18486095 IRENE SRL
24317376 VIADELVINO SRL
24818970 POE & ALEXIS SRL
27315302 DIANA WINE DISTRIBUTION SRL
27681842 ELIAHOS CONSULTING SRL
32351867 FICADISCO SRL
33588293 CUHEA SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25