Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

MOOS SWISS BRAND S.R.L.

CUI 46633256 · J2022000491363

cu contul HoReCaOS, sau pe email

MOOS SWISS BRAND S.R.L. are CUI 46633256, nr. de înregistrare J2022000491363, înmatriculată pe 11.08.2022. Sediul social e în Municipiul Tulcea, jud. Tulcea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4791. În 2025: cifră de afaceri 1.524.331 lei, pierdere netă 186.360 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

5/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2025)
+1 Cifra de afaceri a crescut 45%

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 1,5 mil lei · mediana 199 mii lei 767% din mediană
Profit net -186 mii lei · mediana 3 mii lei sub mediană (pierdere)
Salariați 2 · mediana 1 200% din mediană
Marjă netă -12.2% · mediana 1.6% sub mediană (pierdere)
Cifră pe salariat 762 mii lei · mediana 224 mii lei 341% din mediană

Comparat cu 270.669 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 1,5 mil lei
2022: 238 mii lei 222023: 599 mii lei 232024: 1,0 mil lei 242025: 1,5 mil lei 25
Profit net -186 mii lei
2022: 10 mii lei 222023: 5 mii lei 232024: -169 mii lei 242025: -186 mii lei 25
Salariați 2
2022: 1 222023: 1 232024: 2 242025: 2 25
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2025202420232022
Cifra de afaceri netă1.524.3311.049.239598.788238.022
Venituri totale1.765.2081.055.005602.017239.978
Cheltuieli totale1.921.5291.201.575592.686228.428
Profit / pierdere brută-156.321-146.5709.33111.550
Profit / pierdere netă-186.360-169.1964.9909.600
Active imobilizate18.96823.57718.81615.509
Active circulante697.541250.997210.310147.994
Stocuri257.39678.26596.29222.743
Creanțe409.141152.573103.92387.191
Casa și conturi la bănci31.00420.15910.09538.060
Cheltuieli în avans9798561.539643
Datorii1.058.254429.836215.875154.346
Capitaluri proprii-340.766-154.40614.7909.800
Capital subscris vărsat200200200200
Număr mediu de salariați2211

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasareDA
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 11.08.2022
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
CAEN principal4791
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCMOOS SWISS BRAND S.R.L.
Nr. reg. com.J36/491/2022
EUIDROONRC.J2022000491363
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2022-08-11
Sediu socialStr. Babadag, 2, Tronson 4, Mun. Tulcea, TULCEA
Domiciliu fiscalJUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. BABADAG, NR.2, TRONSON 4, BL.A1, ET.PARTER
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
A & C ENERGY S.R.L. aceeași clădire
C & C AGRO SRL aceeași clădire
COTA SRL aceeași clădire
DALMROM INTERNATIONAL SRL aceeași clădire
ILLEGAL BARBER S.R.L. aceeași clădire
SIPAGRI SRL aceeași clădire
FEDERALCOOP TULCEA SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM DE GRADUL I 25 m
POP-DELTA PROIECT SCS 25 m
MIRAJ SRL 72 m
REXONA SRL 72 m
GLOBAL-PROIECT SRL 77 m
VOGUE SRL inactiv 77 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47912022 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (5)

30589405 MOCANU CONSTANTIN TAXI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
37231519 MOSCHINO NAVAL SRL
48573789 A & C ENERGY S.R.L.
50666863 ILLEGAL BARBER S.R.L.

CAEN autorizat (12)

139214211429181218134771477247915819741474208210

Alte firme din Tulcea

7242117 TAG-IMPEX SRL
7701481 TICOLEX SRL
9393108 ACHIMOV VAL-JAN SNC
9500700 M.S.V.-COM SRL
10775713 SOUNDWAVE SRL
21819459 DELTA WEB TELECOM SRL
23279770 ECOLOGIE BABY SRL
23478307 PITICOOL GROUP SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25