VERDAN CLEANING S.R.L.
CUI 46646302 · J2/1529/2022
VERDAN CLEANING S.R.L. are CUI 46646302, nr. de înregistrare J2/1529/2022, înmatriculată pe 12.08.2022. Sediul social e în Municipiul Arad, jud. Arad. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8122. În 2023: cifră de afaceri 111.350 lei, profit net 40.110 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 26 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 43.046 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 111.350 | 11.760 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 111.350 | 11.760 |
| Cheltuieli totale | — | — | 70.148 | 3.185 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 41.202 | 8.575 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 40.110 | 8.445 |
| Active circulante | 2.310 | 21.310 | 46.315 | 9.275 |
| Casa și conturi la bănci | 2.310 | 21.310 | 46.315 | 9.275 |
| Datorii | 1.000 | 0 | 6.005 | 630 |
| Capitaluri proprii | 1.310 | 21.310 | 40.310 | 8.645 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.08.2022 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad |
| CAEN principal | 8122 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VERDAN CLEANING S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J02/1529/2022 |
| EUID | ROONRC.J2/1529/2022 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2022-08-12 |
| Sediu social | Str. Ghioceilor, 56, Mun. Arad, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. GHIOCEILOR, NR.56 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARCHIM AGRO INDUSTRIAL SRL | aceeași clădire |
| CREATIV SMART CORNER S.R.L. | aceeași clădire |
| EASY STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| FANTASTIC RALUCA S.R.L. | aceeași clădire |
| J&J ONLINE S.R.L. | aceeași clădire |
| KATONA CONS S.R.L. | aceeași clădire |
| MNJ LEISURE GARDEN S.R.L. | aceeași clădire |
| REBONI INTELIGENT CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| ROM DIVERS AUTO SRL inactiv | aceeași clădire |
| SAVANA WASH S.R.L. | aceeași clădire |
| CONFORT & MODERN APARTMENT S.R.L. | 30 m |
| GOŞA BUILDING SRL | 30 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8122 | 2022 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Arad
Actualizat ANAF: 2026-10-14 · ONRC: 2026-10-25