Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

A-Z CODLEA IMOB S.R.L.

CUI 46665401 · J2022002587080

cu contul HoReCaOS, sau pe email

A-Z CODLEA IMOB S.R.L. are CUI 46665401, nr. de înregistrare J2022002587080, înmatriculată pe 17.08.2022. Sediul social e în Municipiul Codlea, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2025: cifră de afaceri 161.408 lei, profit net 10.789 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 161 mii lei · mediana 172 mii lei 94% din mediană
Profit net 11 mii lei · mediana 31 mii lei 34% din mediană
Salariați 2 · mediana 1 200% din mediană
Marjă netă 6.7% · mediana 23.7% 28% din mediană
Cifră pe salariat 81 mii lei · mediana 176 mii lei 46% din mediană

Comparat cu 103.068 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 161 mii lei
2024: 175 mii lei 242025: 161 mii lei 25
Profit net 11 mii lei
2023: -25 mii lei 232024: 16 mii lei 242025: 11 mii lei 25
Salariați 2
2023: 1 232024: 2 242025: 2 25
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator202520242023
Cifra de afaceri netă161.408175.013—
Venituri totale251.107223.64222.189
Cheltuieli totale238.336206.35846.900
Profit / pierdere brută12.77117.284-24.711
Profit / pierdere netă10.78915.533-24.711
Active imobilizate121.211201.089283.126
Active circulante51.21745.778201.947
Creanțe25.2695.627199.994
Casa și conturi la bănci25.94840.1511.953
Cheltuieli în avans2.7402.3452.246
Datorii95.136131.127334.025
Venituri în avans78.221127.063177.805
Capitaluri proprii1.811-8.978-24.511
Capital subscris vărsat200200200
Număr mediu de salariați221

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 17.08.2022
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Codlea
CAEN principal7112
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCA-Z CODLEA IMOB S.R.L.
Nr. reg. com.J2022002587080
EUIDROONRC.J2022002587080
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2022-08-17
Sediu socialStr. Lungă, 184, CAMERA 1, Mun. Codlea, BRAŞOV
Domiciliu fiscalJUD. BRAŞOV, MUN. CODLEA, STR. LUNGĂ, NR.184, CAMERA 1
Telefon0770540365
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ACL KNITTING SOLUTIONS IMP & EXP SRL inactiv aceeași clădire
ADAVA COM SRL aceeași clădire
ADICI EXPERT SRL aceeași clădire
ADIEDI TRANS S.R.L. aceeași clădire
ADMIR EXPERT CONSULTING SRL aceeași clădire
ADP INTERIOARE SRL aceeași clădire
AGRIMERT IMPORT SRL aceeași clădire
AGRO-BERNA SRL inactiv aceeași clădire
AGRO-HUB CONSULT S.R.L. aceeași clădire
AGROPLUS SRL inactiv aceeași clădire
AL AZEEZ ALI S.R.L. aceeași clădire
ALEX ARTISAN S.R.L. inactiv aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

71122023 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (4)

16778166 TOURS CARO SRL
28285145 BOEMIA TRAVEL SRL
31117443 SPAUR VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CAEN autorizat (3)

682068317112

Alte firme din Braşov

1088370 CREAT SRL
1089937 RODENT SRL
1095424 SORIN MIHAI,UTILAJE PTR.PRELUCRAREA LEMNULUI SRL
1095637 ICPROA SA
1095890 ASTEC SRL
1100768 I.G.U.T. SRL
1103837 LORANDRA SRL
1103985 AQUA SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25