HIGHSOFT MNTECH VIEW ONE S.R.L.
CUI 46685654 · J2022000645094
HIGHSOFT MNTECH VIEW ONE S.R.L. are CUI 46685654, nr. de înregistrare J2022000645094, înmatriculată pe 22.08.2022. Sediul social e în Municipiul Brăila, jud. Brăila. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6210. În 2025: cifră de afaceri 275.752 lei, profit net 193.366 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 276 mii lei · mediana 286 mii lei | 96% din mediană |
| Profit net | 193 mii lei · mediana 113 mii lei | 171% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 70.1% · mediana 45.2% | 155% din mediană |
| Cifră pe salariat | 276 mii lei · mediana 297 mii lei | 93% din mediană |
Comparat cu 28.579 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 275.752 | 259.100 | 242.100 | 24.100 |
| Venituri totale | 275.985 | 259.100 | 242.100 | 24.100 |
| Cheltuieli totale | 74.347 | 73.521 | 59.496 | 4.842 |
| Profit / pierdere brută | 201.638 | 185.579 | 182.604 | 19.258 |
| Profit / pierdere netă | 193.366 | 177.806 | 180.183 | 19.017 |
| Active imobilizate | — | 2.667 | 6.667 | 11.082 |
| Active circulante | 200.057 | 226.556 | 178.027 | 11.104 |
| Creanțe | 159.256 | 195.000 | 125.600 | 3.685 |
| Casa și conturi la bănci | 40.801 | 31.556 | 52.427 | 7.419 |
| Datorii | 6.451 | 51.177 | 4.271 | 2.969 |
| Capitaluri proprii | 193.606 | 178.046 | 180.423 | 19.217 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.08.2022 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila |
| CAEN principal | 6210 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | HIGHSOFT MNTECH VIEW ONE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2022000645094 |
| EUID | ROONRC.J2022000645094 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2022-08-22 |
| Sediu social | Bld. Dorobanţilor, 78, Mun. Brăila, BRĂILA |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, BLD. DOROBANŢILOR, NR.78, BL.C1, SC.A, ET.7, AP.16 |
| Telefon | 0755371823 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALGEVIVA COM S.R.L. | aceeași clădire |
| BARENO IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| BILSIMIH TRADE SRL inactiv | aceeași clădire |
| DANY DO NAU SRL | aceeași clădire |
| DP FX CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| EVIMAX PROD SRL | aceeași clădire |
| HELGAN COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| LUMIFOR IMPEX SRL | aceeași clădire |
| ARIF PROD COM SRL | 58 m |
| CRINAFEL COM SRL-D inactiv | 58 m |
| METAVISION SRL | 58 m |
| ONE NEW LAND SRL | 58 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6201 | 2022 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (10)
Sunt 10 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Brăila
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25