ONCO MEDICAL OFFICE S.R.L.
CUI 46711575 · J2022001719244
ONCO MEDICAL OFFICE S.R.L. are CUI 46711575, nr. de înregistrare J2022001719244, înmatriculată pe 24.08.2022. Sediul social e în Sat Coltău, Comuna Coltău, jud. Maramureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8621. În 2025: cifră de afaceri 291.199 lei, profit net 199.301 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 291 mii lei · mediana 220 mii lei | 133% din mediană |
| Profit net | 199 mii lei · mediana 40 mii lei | 496% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 68.4% · mediana 22.2% | 308% din mediană |
| Cifră pe salariat | 291 mii lei · mediana 202 mii lei | 144% din mediană |
Comparat cu 38.021 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 291.199 | 232.044 | 209.098 | 24.720 |
| Venituri totale | 291.212 | 232.044 | 209.098 | 24.720 |
| Cheltuieli totale | 67.457 | 48.572 | 40.805 | 1.310 |
| Profit / pierdere brută | 223.755 | 183.472 | 168.293 | 23.410 |
| Profit / pierdere netă | 199.301 | 176.650 | 166.453 | 23.021 |
| Active circulante | 260.737 | 207.016 | 202.364 | 24.845 |
| Creanțe | 253.930 | 182.344 | 108.696 | — |
| Casa și conturi la bănci | 6.807 | 24.672 | 93.668 | 24.845 |
| Datorii | 49.790 | 25.475 | 12.690 | 1.624 |
| Capitaluri proprii | 210.947 | 181.541 | 189.674 | 23.221 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.08.2022 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş |
| CAEN principal | 8621 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ONCO MEDICAL OFFICE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2022001719244 |
| EUID | ROONRC.J2022001719244 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2022-08-24 |
| Sediu social | Str. Petőfi Sándor, 48, Sat Coltău Com. Coltău, MARAMUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MARAMUREŞ, SAT COLTĂU COM. COLTĂU, STR. PETŐFI SÁNDOR, NR.48, ET.I |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8621 | 2022 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
| 25255697 | CENTRUL MEDICAL CĂTĂLINA SRL |
| 42970437 | SERVICII CURĂȚENIE S.R.L. |
| 45023853 | PRO KINETIC SERV S.R.L. |
| 45023861 | PRO MEDICA BUSINESS S.R.L. |
| 54881015 | SKINMED S.R.L. |
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Maramureş
| 9307050 | SIGVITAL MED SRL |
| 12075899 | HELCOR-MED SRL |
| 16719429 | MEDICA SERV CUPSA SRL |
| 17874285 | PEDIMIX SRL |
| 18421029 | VITASAN SRL |
| 25333655 | ALINĂ & AJUTĂ SRL |
| 25415666 | MED. ILEA SRL |
| 27364992 | SANAS MEDICAL GRUP SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25