CLUB-MELBA S.R.L.
CUI 46777936 · J40/17443/2022
CLUB-MELBA S.R.L. are CUI 46777936, nr. de înregistrare J40/17443/2022, înmatriculată pe 05.09.2022. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8891. În 2025: cifră de afaceri 123.300 lei, profit net 34.992 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 123 mii lei · mediana 220 mii lei | 56% din mediană |
| Profit net | 35 mii lei · mediana 40 mii lei | 87% din mediană |
| Marjă netă | 28.4% · mediana 22.2% | 128% din mediană |
Comparat cu 38.021 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 123.300 | 75.250 | 63.000 | 11.200 |
| Venituri totale | 123.300 | 75.250 | 63.000 | 11.200 |
| Cheltuieli totale | 81.112 | 54.179 | 67.877 | 8.389 |
| Profit / pierdere brută | 42.188 | 21.071 | -4.877 | 2.811 |
| Profit / pierdere netă | 34.992 | 16.858 | -4.974 | 2.482 |
| Active imobilizate | 7.006 | 9.407 | 4.117 | — |
| Active circulante | 61.391 | 23.578 | 9.793 | 8.311 |
| Creanțe | 106 | — | 648 | — |
| Casa și conturi la bănci | 61.285 | 23.578 | 9.145 | 8.311 |
| Cheltuieli în avans | 1.074 | 1.349 | 1.228 | — |
| Datorii | 19.913 | 19.768 | 17.430 | 5.629 |
| Capitaluri proprii | 49.558 | 14.566 | -2.292 | 2.682 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.09.2022 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8891 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CLUB-MELBA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J40/17443/2022 |
| EUID | ROONRC.J40/17443/2022 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2022-09-05 |
| Sediu social | Str. Lânăriei, 117, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. LÂNĂRIEI, NR.117 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GRADINITA MELBA SRL inactiv | aceeași clădire |
| BRUMA LAND S.R.L. | 16 m |
| EXCLUSIVE ESTATE CONCEPT S.R.L. inactiv | 16 m |
| UMBRELLA CORPORATION DEVELOPMENT S.R.L. inactiv | 16 m |
| ZINCA ART STUDIO S.R.L. | 19 m |
| NANDO DEVELOP EXPERT S.R.L. | 20 m |
| EVENTICS PRIM S.R.L. | 21 m |
| GRAND EVENTS MEDIA SRL inactiv | 25 m |
| SAM NETWORK SRL | 26 m |
| SAMWAY SOLUTIONS SRL | 26 m |
| DIMART BIS SRL | 30 m |
| ELEGANCE DECOR SRL | 33 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8891 | 2022 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25