FAST ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L.
CUI 46901049 · J2022003516139
FAST ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L. are CUI 46901049, nr. de înregistrare J2022003516139, înmatriculată pe 26.09.2022. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2025: cifră de afaceri 374.356 lei, profit net 199.783 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 374 mii lei · mediana 172 mii lei | 217% din mediană |
| Profit net | 200 mii lei · mediana 31 mii lei | 634% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 53.4% · mediana 23.7% | 225% din mediană |
| Cifră pe salariat | 374 mii lei · mediana 176 mii lei | 213% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 374.356 | 318.000 | 113.000 | 8.000 |
| Venituri totale | 374.356 | 318.000 | 113.000 | 8.000 |
| Cheltuieli totale | 167.796 | 128.162 | 58.513 | 7.954 |
| Profit / pierdere brută | 206.560 | 189.838 | 54.487 | 46 |
| Profit / pierdere netă | 199.783 | 185.544 | 53.504 | -32 |
| Active imobilizate | 55.953 | 10.780 | 3.072 | 92 |
| Active circulante | 196.684 | 191.407 | 56.709 | 4.323 |
| Creanțe | 87.828 | 119.779 | 37.355 | 30 |
| Casa și conturi la bănci | 108.856 | 71.628 | 19.354 | 4.293 |
| Datorii | 52.485 | 16.403 | 6.109 | 4.247 |
| Capitaluri proprii | 200.152 | 185.784 | 53.672 | 168 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.09.2022 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 7112 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FAST ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2022003516139 |
| EUID | ROONRC.J2022003516139 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2022-09-26 |
| Sediu social | Bld. Mamaia, 251-253, OFFICE 5, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. MAMAIA, NR.251-253, OFFICE 5, ET.4 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ASTRA ECOPETROL SRL | aceeași clădire |
| ASTRA GP ECOLOGIC SRL | aceeași clădire |
| BARKLAV SRL | aceeași clădire |
| BAZGAN CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| ECO ENERGIA SRL inactiv | aceeași clădire |
| ECO YARDENNY S.R.L. | aceeași clădire |
| GREEN PORT OPERATOR S.R.L. | aceeași clădire |
| JEPP SRL | aceeași clădire |
| MAXIMMO DEVELOPMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| PETROL PROD ENERGY S.R.L. | aceeași clădire |
| YARDENNY BUSINESS CENTER S.R.L. | aceeași clădire |
| BSM CREW SERVICE CENTER (ROMANIA) SRL | 18 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7112 | 2022 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Constanţa
| 1890012 | GENERAL ENGINEERING PETROLIUM S.R.L. |
| 1891743 | VIA-CONFORT SRL |
| 1898857 | ELMAR TRADING SRL |
| 1902206 | GERA SRL |
| 1903651 | TOTAL CONSTRUCT SRL |
| 2749322 | DECOR SRL |
| 2985005 | URANUS S.R.L. |
| 3959721 | VAMIG SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25