Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

CASA RADU PRODESIGN S.R.L.

CUI 46933016 · J29/2857/2022

cu contul HoReCaOS, sau pe email

CASA RADU PRODESIGN S.R.L. are CUI 46933016, nr. de înregistrare J29/2857/2022, înmatriculată pe 29.09.2022. Sediul social e în Municipiul Ploieşti, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 3109. În 2023: cifră de afaceri 631.567 lei, profit net 51.924 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

6/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
+1 Cifra de afaceri a crescut 2387%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 632 mii lei · mediana 254 mii lei 248% din mediană
Profit net 52 mii lei · mediana 7 mii lei 694% din mediană
Salariați 3 · mediana 2 150% din mediană
Marjă netă 8.2% · mediana 3% 273% din mediană
Cifră pe salariat 211 mii lei · mediana 162 mii lei 130% din mediană

Comparat cu 94.193 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 632 mii lei
2022: 25 mii lei 222023: 632 mii lei 23
Profit net 52 mii lei
2022: -12 mii lei 222023: 52 mii lei 23
Salariați 3
2022: 3 222023: 3 23
Bilanț detaliat · 2 ani (lei)
Indicator20232022
Cifra de afaceri netă631.56725.400
Venituri totale962.09539.060
Cheltuieli totale904.03650.705
Profit / pierdere brută58.059-11.645
Profit / pierdere netă51.924-11.927
Active imobilizate2.418—
Active circulante162.33189.757
Stocuri70.68260.004
Creanțe51.9591.050
Casa și conturi la bănci39.69028.703
Datorii124.652101.584
Capitaluri proprii40.097-11.827
Capital subscris vărsat100100
Număr mediu de salariați33

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 29.09.2022
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
CAEN principal3109
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCCASA RADU PRODESIGN S.R.L.
Nr. reg. com.J29/2857/2022
EUIDROONRC.J29/2857/2022
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2022-09-29
Sediu socialStr. Cornăţel, 3, Cladirea B12, Mun. Ploieşti, PRAHOVA
Domiciliu fiscalJUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. CORNĂŢEL, NR.3, CLADIREA B12
Telefon0771 092 193
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ALIZE SERV SRL aceeași clădire
AMV CERAMIC'S S.R.L. aceeași clădire
ASSA TECH S.R.L. inactiv aceeași clădire
AYDEN-LUY SRL inactiv aceeași clădire
DENS TRAFIC ACTIV SRL aceeași clădire
DIAIZA TAXIPREST SRL aceeași clădire
ECOCLEAN SUPPLIES S.R.L. aceeași clădire
EL MARK COM SRL inactiv aceeași clădire
EXPO MOBILA PRODESIGN S.R.L. inactiv aceeași clădire
LEXDAN PETRACHE SNC inactiv aceeași clădire
LUCITEC COM SRL aceeași clădire
LUMED SRL aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

31092022 – 2023

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (3)

36200263 DENS TRAFIC ACTIV SRL
42983925 EXPO MOBILA PRODESIGN S.R.L. inactiv

CAEN autorizat (29)

31013102310331094120421142124213422142224291429943114312431343214322432943314332433343344339439143994647469049419602

Alte firme din Prahova

1346160 ILVA SRL
1361933 ELEGANTA CONFORT ORIGINALITATE ECO SRL
4001327 CLASS '93 SRL
4737294 INVENTIV SRL
5351886 CIAO MONDO LTD SRL
6484309 ARTA LEMNULUI SA
6696190 REMANI PROD SRL
6697331 G & P INTERNATIONAL PRODUCTIE SI COMERT SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25