Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

UNIFAB-TECH S.R.L.

CUI 46949136 · J2022001764042

cu contul HoReCaOS, sau pe email

UNIFAB-TECH S.R.L. are CUI 46949136, nr. de înregistrare J2022001764042, înmatriculată pe 03.10.2022. Sediul social e în Municipiul Bacău, jud. Bacău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 2221. În 2025: cifră de afaceri 378.412 lei, profit net 89.683 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 60%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive
+1 Înscrisă în Registrul RO e-Factura

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 378 mii lei · mediana 254 mii lei 149% din mediană
Profit net 90 mii lei · mediana 7 mii lei de 12× mediana
Salariați 1 · mediana 2 50% din mediană
Marjă netă 23.7% · mediana 3% 790% din mediană
Cifră pe salariat 378 mii lei · mediana 162 mii lei 234% din mediană

Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 378 mii lei
2022: 43 mii lei 222023: 210 mii lei 232024: 237 mii lei 242025: 378 mii lei 25
Profit net 90 mii lei
2022: 17 mii lei 222023: 63 mii lei 232024: 42 mii lei 242025: 90 mii lei 25
Salariați 1
2024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2025202420232022
Cifra de afaceri netă378.412236.964210.21742.857
Venituri totale377.677236.964210.21742.857
Cheltuieli totale284.217192.934145.24625.288
Profit / pierdere brută93.46044.03064.97117.569
Profit / pierdere netă89.68341.66062.86917.140
Active imobilizate—9751.9512.927
Active circulante293.659204.123116.58141.751
Stocuri13.0501.7881.7192
Creanțe126.62578.65420.61725.512
Casa și conturi la bănci153.984123.68194.24516.237
Datorii80.30781.43036.52325.538
Capitaluri proprii213.352123.66882.00919.140
Capital subscris vărsat2.0002.0002.0002.000
Număr mediu de salariați11——

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturaînscris Fri Nov 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 03.10.2022
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
CAEN principal2221
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCUNIFAB-TECH S.R.L.
Nr. reg. com.J2022001764042
EUIDROONRC.J2022001764042
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2022-10-03
Sediu socialStr. Primăverii, 8A, Mun. Bacău, BACĂU
Domiciliu fiscalJUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. PRIMĂVERII, NR.8A, ET.1, AP.3
Telefon0758067504
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ANA & LARISA-DUCO SRL inactiv aceeași clădire
ANDREEA RAFI S.R.L. aceeași clădire
AUTO BOGDAN BACĂU S.R.L. inactiv aceeași clădire
AUTOGRAD SRL inactiv aceeași clădire
AUTOMOBILE LARISA SRL-D inactiv aceeași clădire
BLISS PLANT S.R.L. aceeași clădire
CLICK SHOP S.R.L. inactiv aceeași clădire
CONTIMAN TRADING SRL inactiv aceeași clădire
CUMEA SRL inactiv aceeași clădire
DACPROM INVEST 04 S.R.L. aceeași clădire
DKR GOOD POINT S.R.L. inactiv aceeași clădire
DORSIM IMOBILIARE S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

22212022 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (4)

45741837 TUDU TRADE S.R.L.
47440717 DR.GENERAL MED S.R.L.
52654300 MEDICARE BLANARU S.R.L.

CAEN autorizat (43)

1396162817252212222122242225222623992540256225632599281228142829284228993100461146124613466446854686469047524778522552266220629063927020711271207411741274137414749174998292

Alte firme din Bacău

6286816 UNITAPE PROD SRL
15173220 TELSAT SRL
36728758 ALBARAKA INDUSTRIAL INVESTMENT S.R.L.
39957985 POLISTEN S.R.L.-D.

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25