SKIN VIVA MEDICAL S.R.L.
CUI 47042983 · J2022020890403
SKIN VIVA MEDICAL S.R.L. are CUI 47042983, nr. de înregistrare J2022020890403, înmatriculată pe 19.10.2022. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 292.800 lei, profit net 225.468 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 293 mii lei · mediana 220 mii lei | 133% din mediană |
| Profit net | 225 mii lei · mediana 40 mii lei | 562% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 77% · mediana 22.2% | 347% din mediană |
| Cifră pe salariat | 293 mii lei · mediana 202 mii lei | 145% din mediană |
Comparat cu 38.039 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 292.800 | 290.816 | 185.992 | 132.506 |
| Venituri totale | 292.801 | 290.816 | 185.992 | 132.506 |
| Cheltuieli totale | 58.723 | 50.038 | 45.425 | 2.011 |
| Profit / pierdere brută | 234.078 | 240.778 | 140.567 | 130.495 |
| Profit / pierdere netă | 225.468 | 232.228 | 138.930 | 127.118 |
| Active imobilizate | — | 312 | 653 | 994 |
| Active circulante | 251.795 | 416.792 | 273.531 | 131.728 |
| Stocuri | — | — | 274 | 573 |
| Creanțe | 189.479 | 178.052 | 20.012 | 27.978 |
| Casa și conturi la bănci | 62.316 | 238.740 | 253.245 | 103.177 |
| Datorii | 26.087 | 184.636 | 7.936 | 5.404 |
| Capitaluri proprii | 225.708 | 232.468 | 266.248 | 127.318 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.10.2022 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SKIN VIVA MEDICAL S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2022020890403 |
| EUID | ROONRC.J2022020890403 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2022-10-19 |
| Sediu social | Str. Frumoasă, 54, PARTER, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR FRUMOASĂ, NR.54, PARTER, AP.1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ART BALANCE S.R.L. | aceeași clădire |
| FERRAROM PROF CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| KINETOPROF SRL | aceeași clădire |
| Kineto Professional Care SRL inactiv | aceeași clădire |
| PAPION MEDIA SRL | aceeași clădire |
| PARTNER NR.1 CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| PHILOCALY CONCEPT BOUTIQUE S.R.L. | aceeași clădire |
| STEERFORTH CONSULT S.R.L. | aceeași clădire |
| CHIC ELECTRO CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| EVO SMART SOLUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| FRUMOASĂ HOUSE S.R.L. | aceeași clădire |
| KEVO BEAUTY S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2022 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08