Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

VACUUM BUSINESS CONCEPT S.R.L.

CUI 47062867 · J12/6546/2022

cu contul HoReCaOS, sau pe email

VACUUM BUSINESS CONCEPT S.R.L. are CUI 47062867, nr. de înregistrare J12/6546/2022, înmatriculată pe 24.10.2022. Sediul social e în Sat Floreşti, Comuna Floreşti, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4799. În 2023: cifră de afaceri 1.010.648 lei, profit net 457.500 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

6/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
+1 Cifra de afaceri a crescut 310%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 1,0 mil lei · mediana 199 mii lei 509% din mediană
Profit net 458 mii lei · mediana 3 mii lei de 162× mediana
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 45.3% · mediana 1.6% de 28× mediana
Cifră pe salariat 1,0 mil lei · mediana 224 mii lei 452% din mediană

Comparat cu 270.672 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 1,0 mil lei
2022: 247 mii lei 222023: 1,0 mil lei 23
Profit net 458 mii lei
2022: 141 mii lei 222023: 458 mii lei 23
Salariați 1
2022: 1 222023: 1 23
Bilanț detaliat · 2 ani (lei)
Indicator20232022
Cifra de afaceri netă1.010.648246.504
Venituri totale1.011.542246.504
Cheltuieli totale543.927103.030
Profit / pierdere brută467.615143.474
Profit / pierdere netă457.500141.058
Active circulante822.303322.355
Stocuri55.149122.118
Creanțe748.25270.262
Casa și conturi la bănci18.902129.975
Datorii364.563181.097
Capitaluri proprii457.740141.258
Capital subscris vărsat200200
Număr mediu de salariați11

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 24.10.2022
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
CAEN principal4799
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCVACUUM BUSINESS CONCEPT S.R.L.
Nr. reg. com.J12/6546/2022
EUIDROONRC.J12/6546/2022
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2022-10-24
Sediu socialStr. Stejarului, 1, Sat Floreşti Com. Floreşti, CLUJ
Domiciliu fiscalJUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. STEJARULUI, NR.1, AP.5
Telefon0728691670
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
BRT SMART SOLUTIONS S.R.L. aceeași clădire
CURATOR CREATIV S.R.L. aceeași clădire
EDEN GARDEN DESIGN S.R.L. aceeași clădire
ELEGANT FAMILY PARK S.R.L. aceeași clădire
GOOFY LOGISTIC SRL aceeași clădire
HI RISE DESIGN SRL aceeași clădire
HIGHRISE STRUCTURES S.R.L. aceeași clădire
ILINIC NATURAL SRL aceeași clădire
INDUSTRY ENERGY SELCO SRL inactiv aceeași clădire
MG TRADING SRL inactiv aceeași clădire
SAPORI DI TOSCANA SRL inactiv aceeași clădire
SJL PRO SENS S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47992022 – 2023

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (11)

Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

33638979 GOOFY LOGISTIC SRL
34844896 ILINIC NATURAL SRL
37582692 HI RISE DESIGN SRL
37601042 ROŞCA DIANA MARCELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
39996607 MÎNDRUŞCA FLORIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
44718950 ELEGANT FAMILY PARK S.R.L.
49567866 CURATOR CREATIV S.R.L.
49757615 EDEN GARDEN DESIGN S.R.L.
51024934 HIGHRISE STRUCTURES S.R.L.
52496773 BRT SMART SOLUTIONS S.R.L.

CAEN autorizat (1)

4799

Alte firme din Cluj

241998 MULTI COM MIXT SRL
255853 GIES CO IMPEX SRL
2870781 POP & 22 SNC
6623717 ACONTO SERV SRL
9673728 CUATERNAR IMPEX SRL
10262408 SMILU SI FIII SRL
13668371 RAZVIMAR IMPEX SRL
14526081 YOPPI TRANSILVANIA SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25