EFICIENT ROM S.R.L.
CUI 47329906 · J2022001459380
EFICIENT ROM S.R.L. are CUI 47329906, nr. de înregistrare J2022001459380, înmatriculată pe 16.12.2022. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4100. În 2024: cifră de afaceri 145.300 lei, profit net 38.449 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -2 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 145.300 | 15.500 | 0 |
| Venituri totale | 1.106 | 146.406 | 132.953 | 0 |
| Cheltuieli totale | 3.526 | 106.604 | 120.850 | 307 |
| Profit / pierdere brută | -2.420 | 39.802 | 12.103 | -307 |
| Profit / pierdere netă | -2.420 | 38.449 | 11.973 | -307 |
| Active imobilizate | 2.212 | 3.319 | 4.425 | 122 |
| Active circulante | 49.144 | 65.352 | 20.871 | 122.456 |
| Creanțe | 8.000 | 17.500 | 12.500 | 121.878 |
| Casa și conturi la bănci | 41.144 | 47.852 | 8.371 | 578 |
| Datorii | 1.250 | 15.038 | 9.005 | 807 |
| Venituri în avans | 2.212 | 3.319 | 4.425 | 121.878 |
| Capitaluri proprii | 47.894 | 50.314 | 11.866 | -107 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 2 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.12.2022 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea |
| CAEN principal | 4100 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EFICIENT ROM S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2022001459380 |
| EUID | ROONRC.J2022001459380 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2022-12-16 |
| Sediu social | Str. Mihai Eminescu, 26, Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. MIHAI EMINESCU, NR.26, BL.B14, SC.A, ET.2, AP.9 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AP MAKE-UP CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| ECONODOR S.R.L. | aceeași clădire |
| RE DO SOLUTIONS ENGINEERING S.R.L. | aceeași clădire |
| ROGIM SRL | aceeași clădire |
| ALIMANU SRL | 55 m |
| AUTO HAIDUCU MULTIMARCA S.R.L. | 55 m |
| ECMON SERVICES SRL | 55 m |
| ECOZONE SRL | 55 m |
| LORACRIS SRL | 55 m |
| MARMO INVESTMENT SRL inactiv | 55 m |
| MAVELI PRO SOLUTION S.R.L. | 55 m |
| MINASIG CDI S.R.L. | 55 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2022 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Vâlcea
| 1466689 | SETRUVIL S.R.L. |
| 1466972 | ASPRO SRL |
| 1472478 | CONSTRUCTORUL SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ |
| 1474177 | MIANA SRL |
| 1474266 | AZTEC SRL |
| 1480349 | CONCRET SRL |
| 1487339 | IL-VIO SRL |
| 2535329 | COVAMAR SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25