E21 BUSINESS BUILDER S.R.L.
CUI 47348282 · J2022004456133
E21 BUSINESS BUILDER S.R.L. are CUI 47348282, nr. de înregistrare J2022004456133, înmatriculată pe 21.12.2022. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7020. În 2025: cifră de afaceri 5.500.500 lei, profit net 4.030.873 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 5,5 mil lei · mediana 172 mii lei | de 32× mediana |
| Profit net | 4,0 mil lei · mediana 31 mii lei | de 128× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 73.3% · mediana 23.7% | 309% din mediană |
| Cifră pe salariat | 5,5 mil lei · mediana 176 mii lei | de 31× mediana |
Comparat cu 103.075 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 5.500.500 | 2.375.764 | 1.266.996 | — |
| Venituri totale | 5.502.685 | 2.377.723 | 1.266.996 | 0 |
| Cheltuieli totale | 715.065 | 923.198 | 495.911 | 253 |
| Profit / pierdere brută | 4.787.620 | 1.454.525 | 771.085 | -253 |
| Profit / pierdere netă | 4.030.873 | 1.388.281 | 758.668 | -253 |
| Active imobilizate | 5.386.813 | 127.357 | 52.049 | — |
| Active circulante | 724.697 | 1.487.885 | 957.558 | 100 |
| Stocuri | 1.764 | — | — | — |
| Creanțe | 715.953 | 493.754 | 782.632 | 100 |
| Casa și conturi la bănci | 6.980 | 994.131 | 174.926 | — |
| Cheltuieli în avans | 2.109 | — | 7.991 | — |
| Datorii | 2.082.646 | 226.861 | 259.083 | 253 |
| Capitaluri proprii | 4.030.973 | 1.388.381 | 758.515 | -153 |
| Capital subscris vărsat | 100 | 100 | 100 | — |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.12.2022 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 7020 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | E21 BUSINESS BUILDER S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2022004456133 |
| EUID | ROONRC.J2022004456133 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2022-12-21 |
| Sediu social | Aleea Stejarului, 3, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, ALEEA STEJARULUI, NR.3, BL.G3, SC.B, ET.4, AP.37 |
| Telefon | 0721925152 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A-COUNTING&FINANCIAL S.R.L. | aceeași clădire |
| AFER CONSULTING INTERNATIONAL S.R.L. | aceeași clădire |
| BURAN TAXI SRL | aceeași clădire |
| CABINET STOMATOLOGIC DR. FRIGIOI SRL | aceeași clădire |
| CANCUN SRL | aceeași clădire |
| CRISTAXI AIDA SRL | aceeași clădire |
| EVO TRITERRA S.R.L. | aceeași clădire |
| FLORI VIN SI CAFEA S.R.L. | aceeași clădire |
| HAYAT ATILIM CONSTRUCTION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LUXEZIEL S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| PNEUMOROX MEDICAL S.R.L. | aceeași clădire |
| SCHORE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7022 | 2022 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (19)
Sunt 19 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25