Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

MONTAJ MOBILIER IAŞI S.R.L.

CUI 47407702 · J22/40/2023

cu contul HoReCaOS, sau pe email

MONTAJ MOBILIER IAŞI S.R.L. are CUI 47407702, nr. de înregistrare J22/40/2023, înmatriculată pe 06.01.2023. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3102. În 2025: cifră de afaceri 160.881 lei, profit net 66.020 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 161 mii lei · mediana 254 mii lei 63% din mediană
Profit net 66 mii lei · mediana 7 mii lei 882% din mediană
Salariați 1 · mediana 2 50% din mediană
Marjă netă 41% · mediana 3% de 14× mediana
Cifră pe salariat 161 mii lei · mediana 162 mii lei 100% din mediană

Comparat cu 94.193 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 161 mii lei
2023: 196 mii lei 232024: 193 mii lei 242025: 161 mii lei 25
Profit net 66 mii lei
2023: 136 mii lei 232024: 105 mii lei 242025: 66 mii lei 25
Salariați 1
2023: 0 232024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator202520242023
Cifra de afaceri netă160.881193.141196.481
Venituri totale161.881193.141196.481
Cheltuieli totale94.09185.85932.963
Profit / pierdere brută67.790107.282163.518
Profit / pierdere netă66.020105.389136.145
Active imobilizate13.1258.76611.953
Active circulante74.589109.585140.281
Stocuri12.8107.6572.359
Creanțe48.78997.50094.683
Casa și conturi la bănci12.9904.42843.239
Cheltuieli în avans119119119
Datorii11.70613.06716.208
Capitaluri proprii76.127105.403136.145
Număr mediu de salariați110

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 06.01.2023
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
CAEN principal3102
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCMONTAJ MOBILIER IAȘI S.R.L.
Nr. reg. com.J22/40/2023
EUIDROONRC.J22/40/2023
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2023-01-06
Sediu socialStr. Egalităţii, 847, Mun. Iaşi, IAŞI
Domiciliu fiscalJUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. EGALITĂŢII, NR.847, SC.D, ET.2, AP.10
Telefon0726530466
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
DON A JOY S.R.L. aceeași clădire
EMPOWERING JING S.R.L. aceeași clădire
EXACOMMERCE.RO S.R.L. aceeași clădire
FAR RO DIEGO SRL aceeași clădire
404 BUILDING WORKSHOP S.R.L. 16 m
ADAPTI S.R.L. 16 m
ATELIER UNGUREANU S.R.L. 16 m
LUGANY SRL 16 m
MADERA DESIGN 3D S.R.L. 16 m
OTNI-MAG S.R.L. 16 m
TOP CAD 3D SRL 16 m
VIOCIPRYANO SRL inactiv 16 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

31022023 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (7)

1623310131023109433247599524

Alte firme din Iaşi

4805879 ULTRA SRL
16636692 LUK-STILL SRL
23719286 GHERĂESCU SRL
28123860 RAMYA TIR SRL
28517946 BUNA M DESIGN S.R.L.
40278015 ATELIER WOOD FACTORY S.R.L.
40598214 TAILOR WOOD MOBILI S.R.L.
43059818 ACP MOBILĂ & DESIGN S.R.L.

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25