Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

RISE&TOOLS S.R.L.

CUI 47532489 · J2023000154269

cu contul HoReCaOS, sau pe email

RISE&TOOLS S.R.L. are CUI 47532489, nr. de înregistrare J2023000154269, înmatriculată pe 31.01.2023. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4619. În 2025: cifră de afaceri 371.274 lei, profit net 47.393 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 575%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 371 mii lei · mediana 199 mii lei 187% din mediană
Profit net 47 mii lei · mediana 3 mii lei de 17× mediana
Marjă netă 12.8% · mediana 1.6% 800% din mediană

Comparat cu 270.667 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 371 mii lei
2023: 71 mii lei 232024: 55 mii lei 242025: 371 mii lei 25
Profit net 47 mii lei
2023: -7 mii lei 232024: -13 mii lei 242025: 47 mii lei 25
Salariați 0
2023: 0 23
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator202520242023
Cifra de afaceri netă371.27455.04170.542
Venituri totale371.27455.04170.543
Cheltuieli totale314.85467.97177.526
Profit / pierdere brută56.420-12.930-6.983
Profit / pierdere netă47.393-12.930-6.983
Active imobilizate3.1255.8338.125
Active circulante202.102145.167172.564
Stocuri159.332123.260131.745
Creanțe29.12919.68839.487
Casa și conturi la bănci13.6412.2191.332
Datorii177.548170.713187.472
Capitaluri proprii27.679-19.713-6.783
Capital subscris vărsat200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 31.01.2023
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
CAEN principal4619
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCRISE&TOOLS S.R.L.
Nr. reg. com.J2023000154269
EUIDROONRC.J2023000154269
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2023-01-31
Sediu socialStr. Gheorghe Doja, 76, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ
Domiciliu fiscalJUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. GHEORGHE DOJA, NR.76
Telefon0756297843
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AGRODIV INTER SRL aceeași clădire
AGRODIVTRANS SRL aceeași clădire
ALPHA SMART FOOD S.R.L. aceeași clădire
ARHISET S.R.L. aceeași clădire
COM JANI SRL aceeași clădire
COMVIV SRL aceeași clădire
DIEGO MS SRL aceeași clădire
DIVIAN MEGAFA SRL aceeași clădire
G&M INTERNATIONAL INSTALATII SRL aceeași clădire
G&M INTERNATIONAL S.R.L. aceeași clădire
ICRAFT M3D S.R.L. inactiv aceeași clădire
IMOBILSTAR CONSULTING SRL aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

46192023 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (8)

1218403 COM JANI SRL
18759420 AGRODIV INTER SRL
30808092 SOLVO CHEMIKALS SRL
38401484 DIVIAN MEGAFA SRL
43783933 ALPHA SMART FOOD S.R.L.
45233065 MILAN SPORT PRO 21 S.R.L.
48816756 ICRAFT M3D S.R.L. inactiv

CAEN autorizat (15)

461246184619464246824683468646874690474047524778478147835210

Alte firme din Mureş

1210647 EUROCONTACT SRL
1213910 TECHNICOM SRL
1216178 IRINA IMPEX SRL
1219875 ILIMPEX SRL
2527903 RITEC SERVICE SRL
2609531 PRODIMPEXAL COM SRL
2611493 CASANDRA IMPEX SRL
2851100 EUROGATE IMEX SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25