Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

UNIC RICHARD S.R.L.

CUI 47680957 · J6/191/2023

cu contul HoReCaOS, sau pe email

UNIC RICHARD S.R.L. are CUI 47680957, nr. de înregistrare J6/191/2023, înmatriculată pe 22.02.2023. Sediul social e în Municipiul Bistriţa, jud. Bistriţa-Năsăud. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4339. În 2025: cifră de afaceri 61.604 lei, profit net 10.697 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

4/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
-1 Cifra de afaceri a scăzut 40% față de anul anterior

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 62 mii lei · mediana 221 mii lei 28% din mediană
Profit net 11 mii lei · mediana 19 mii lei 57% din mediană
Marjă netă 17.4% · mediana 9.3% 187% din mediană

Comparat cu 112.115 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 62 mii lei
2023: 415 mii lei 232024: 103 mii lei 242025: 62 mii lei 25
Profit net 11 mii lei
2023: -7 mii lei 232024: -20 mii lei 242025: 11 mii lei 25
Salariați 1
2023: 1 232024: 1 24
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator202520242023
Cifra de afaceri netă61.604102.581414.766
Venituri totale61.604104.680415.328
Cheltuieli totale48.870123.140417.860
Profit / pierdere brută12.734-18.460-2.532
Profit / pierdere netă10.697-19.511-6.680
Active imobilizate1.2333.0814.930
Active circulante632.016777.0021.031.290
Stocuri525.065553.514873.224
Creanțe106.405181.638103.933
Casa și conturi la bănci54641.85054.133
Datorii648.243805.7741.042.400
Capitaluri proprii-14.994-25.691-6.180
Capital subscris vărsat500500500
Număr mediu de salariați—11

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 22.02.2023
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
CAEN principal4339
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCUNIC RICHARD S.R.L.
Nr. reg. com.J06/191/2023
EUIDROONRC.J6/191/2023
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2023-02-22
Sediu socialStr. Avram Iancu, 16, Mun. Bistriţa, BISTRIŢA-NĂSĂUD
Domiciliu fiscalJUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. AVRAM IANCU, NR.16, SC.B, AP.16
Telefon0740632214
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ALEX FLORSIM SRL inactiv aceeași clădire
BOARBOB SRL aceeași clădire
CARMOND CLUB SRL inactiv aceeași clădire
CATALANA CAFE SRL inactiv aceeași clădire
CRIS MURY MOB S.R.L. aceeași clădire
DARYAPHARMA SRL aceeași clădire
DENIS GYM SRL inactiv aceeași clădire
FLANICO SRL inactiv aceeași clădire
GOMAS SRL aceeași clădire
IANCU MNG & CO S.R.L. aceeași clădire
KADOM PRODCOM SRL aceeași clădire
LONICERA IMPEX SRL aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

43392023 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (4)

30444889 OPREA BLAGA CAIUS PERSOANA FIZICA AUTORIZATA
36866750 CĂTINEAN PATRICIA IOANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
45780453 STANCA GRIGORE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CAEN autorizat (18)

411041204312431343214322432943314332433343344339439143994619464746734690

Alte firme din Bistriţa-Năsăud

23285977 ZIGURAT SRL
36587160 AXPE IDEAL SRL
37238444 AVANTAJ EMIL-CONSTRUCT S.R.L.
41739141 TOBY JACK CONSTRUCT S.R.L.
42476965 DANIEL PETERFI CONSTRUCT S.R.L.
46453468 CRISMARY PERFECTION S.R.L.
46989955 INNOVATIVE BAUKONZEPTE S.R.L.
47171260 RAUL’S DIENSTLEISTUNG S.R.L.

Actualizat ANAF: 2026-10-18 · ONRC: 2026-10-25