Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

DADA LAND S.R.L.

CUI 47694731 · J2023003622408

cu contul HoReCaOS, sau pe email

DADA LAND S.R.L. are CUI 47694731, nr. de înregistrare J2023003622408, înmatriculată pe 23.02.2023. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 9039. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 9.315 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

1/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2025)
-1 Cifra de afaceri a scăzut 100% față de anul anterior

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 0 lei · mediana 218 mii lei 0% din mediană
Profit net -9 mii lei · mediana 40 mii lei sub mediană (pierdere)

Comparat cu 37.976 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2023: 412 mii lei 232024: 3 mii lei 242025: 0 lei 25
Profit net -9 mii lei
2023: 152 mii lei 232024: -87 mii lei 242025: -9 mii lei 25
Salariați 1
2023: 1 232024: 1 24
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator202520242023
Cifra de afaceri netă02.508411.600
Venituri totale02.508411.600
Cheltuieli totale9.31589.418255.835
Profit / pierdere brută-9.315-86.910155.765
Profit / pierdere netă-9.315-86.935151.649
Active imobilizate25.67934.99443.713
Active circulante42.39142.391114.399
Creanțe42.32042.32048.523
Casa și conturi la bănci717165.876
Datorii12.47212.4716.263
Capitaluri proprii55.59864.914151.849
Capital subscris vărsat200200200
Număr mediu de salariați—11

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRELUARE ACTIVITATE din data 07.09.2026
Organ fiscalAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
CAEN principal9039
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCDADA LAND S.R.L.
Nr. reg. com.J2023003622408
EUIDROONRC.J2023003622408
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2023-02-23
Sediu socialStr. Icoanei, 64, CAMERA 5, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Domiciliu fiscalMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR ICOANEI, NR.64, CAMERA 5
Telefon0212225565
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ALLFITRO EXIM SRL inactiv aceeași clădire
CASTEL FILM SRL aceeași clădire
CASTEL FILMS COPRODUCTION S.R.L. aceeași clădire
CHARISMA STUDIO SRL aceeași clădire
CLINIQUE PLUS SRL inactiv aceeași clădire
DADA COSTUMES S.R.L. aceeași clădire
FABRIKA DADA 94'BIS SRL aceeași clădire
PROFIT METAL SRL inactiv aceeași clădire
PROFIT TRADING SRL aceeași clădire
VABS CASTEL FILMS SRL aceeași clădire
DACRIS PAN IMPEX SRL inactiv aceeași clădire
DIGICORE SYSTEMS SRL aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

90022023 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (7)

361803 CASTEL FILM SRL
10444990 CHARISMA STUDIO SRL
16696317 CASTEL FILMS COPRODUCTION S.R.L.
25576255 FABRIKA DADA 94BIS SRL
31538132 VABS CASTEL FILMS SRL
38790462 DADA COSTUMES S.R.L.

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Bucureşti

5011418 ALBITER SERVCOM SRL
5109166 ALMA'S PRODUCTION & DISTRIBUTION SRL
6357704 COMETA ROM SRL
6712369 PROSISTEM 94 SRL
6979103 AMMS STUDIO S.R.L.
7524371 BEST BRIDGE SERVICES SRL
9636401 ART - DECO EXIM SRL
10239820 FIVE'S INTERNATIONAL SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12