Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

MÂRZA CLUB SPORTIV S.R.L.

CUI 47720709 · J20/250/2023

cu contul HoReCaOS, sau pe email

MÂRZA CLUB SPORTIV S.R.L. are CUI 47720709, nr. de înregistrare J20/250/2023, înmatriculată pe 28.02.2023. Sediul social e în Municipiul Vulcan, jud. Hunedoara. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4729.

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Profit net 29 lei · mediana 3 mii lei 1% din mediană

Comparat cu 270.669 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Profit net 29 lei
2023: 0 lei 232024: 26 lei 242025: 29 lei 25
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator202520242023
Venituri totale9005.7500
Cheltuieli totale8665.719—
Profit / pierdere brută34310
Profit / pierdere netă29260
Active imobilizate16.79416.79416.794
Active circulante35979416
Casa și conturi la bănci35979416
Datorii16.89816.64717.010
Capitaluri proprii255226200
Capital subscris vărsat200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 28.02.2023
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Petroşani
CAEN principal4729
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCMÂRZA CLUB SPORTIV S.R.L.
Nr. reg. com.J20/250/2023
EUIDROONRC.J20/250/2023
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2023-02-28
Sediu socialBld. Mihai Viteazu, 16, Mun. Vulcan, HUNEDOARA
Domiciliu fiscalJUD. HUNEDOARA, MUN. VULCAN, BLD. MIHAI VITEAZU, NR.16, BL.1M, SC.5, AP.69
Telefon0748396574
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție aproximativ, pe localitate · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47292023 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (8)

24020498 OANA SAVEL TRANS SRL
35812779 GIURGIULESCU VASILE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
36059645 EXPLOCARPIA COMPANY S.R.L. inactiv
36077340 WILLY BRAZI S.R.L.
37381176 GUSTO VIVA CARMEN S.R.L.
40769683 VASIU N. PETRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
47153027 ADI & LENA S.R.L.

CAEN autorizat (7)

4711471947254729479956105630

Alte firme din Hunedoara

2118690 FARMACIA IRIS SRL
2147750 TERAMEX SRL
9987780 OCTOPUS COMSERV SRL
11149947 APICOLA SRL
15579386 VICTORIA MIRIAM SRL
16446957 MAGIC PLANT SINCRAI SRL
17597893 PAV TRAND SRL
18036732 VITA PLANT SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25