Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

INDUSTRY EXPERTS S.R.L.

CUI 47737174 · J20/271/2023

cu contul HoReCaOS, sau pe email

INDUSTRY EXPERTS S.R.L. are CUI 47737174, nr. de înregistrare J20/271/2023, înmatriculată pe 02.03.2023. Sediul social e în Loc. Simeria, Oraş Simeria, jud. Hunedoara. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4669. În 2025: cifră de afaceri 318.721 lei, profit net 182.578 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 319 mii lei · mediana 199 mii lei 160% din mediană
Profit net 183 mii lei · mediana 3 mii lei de 64× mediana
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 57.3% · mediana 1.6% de 36× mediana
Cifră pe salariat 319 mii lei · mediana 224 mii lei 142% din mediană

Comparat cu 270.668 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 319 mii lei
2023: 331 mii lei 232024: 429 mii lei 242025: 319 mii lei 25
Profit net 183 mii lei
2023: 194 mii lei 232024: 176 mii lei 242025: 183 mii lei 25
Salariați 1
2023: 1 232024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator202520242023
Cifra de afaceri netă318.721429.105330.966
Venituri totale318.721430.199330.966
Cheltuieli totale132.065241.549133.964
Profit / pierdere brută186.656188.650197.002
Profit / pierdere netă182.578176.002193.692
Active imobilizate88.29024.4559.516
Active circulante158.754164.918252.519
Stocuri88.76133.77635.038
Creanțe38.82476.465190.118
Casa și conturi la bănci31.16954.67727.363
Datorii171.57216.47968.143
Capitaluri proprii75.472172.894193.892
Capital subscris vărsat200200200
Număr mediu de salariați111

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 02.03.2023
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
CAEN principal4669
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCINDUSTRY EXPERTS S.R.L.
Nr. reg. com.J20/271/2023
EUIDROONRC.J20/271/2023
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2023-03-02
Sediu socialStr. George Coşbuc, 13, Orş. Simeria, HUNEDOARA
Domiciliu fiscalJUD. HUNEDOARA, ORŞ. SIMERIA, STR. GEORGE COŞBUC, NR.13
Telefon0786760786
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ARCOVIMEX SRL inactiv aceeași clădire
BISTRO CAFE COMPREST S.R.L. aceeași clădire
COSMIN TRANS SRL aceeași clădire
DIBADA TOTAL S.R.L. aceeași clădire
ELYMOB PALLUX S.R.L. inactiv aceeași clădire
GETOM COMPANY SRL inactiv aceeași clădire
HIGH TOP NEW ERA S.R.L. inactiv aceeași clădire
JORDY TRANS COMPREST SRL aceeași clădire
MD ELITE VENTURES S.R.L. aceeași clădire
MONUMENTEGRANITSIM S.R.L. aceeași clădire
SORIGA MANAGEMENT S.R.L. aceeași clădire
SORIGA TOTALINTERMED S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

10712023 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (3)

461946697320

Alte firme din Hunedoara

11923460 TAPEDO SRL
13037591 ELECTROCONAT SRL
14158486 LUDOMATY SRL
16851801 DUMIMARALEX SRL
21818801 AMP PROGETTI SRL
27165213 NIRO STAHL IMPEX SRL
31867453 PROFESSIONAL TRADING SOLUTIONS S.R.L.
34032570 BDT TRUCKING S.R.L.

Actualizat ANAF: 2026-10-15 · ONRC: 2026-10-25