Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

BON STEEL INVEST S.R.L.

CUI 47786185 · J2023001027359

cu contul HoReCaOS, sau pe email

BON STEEL INVEST S.R.L. are CUI 47786185, nr. de înregistrare J2023001027359, înmatriculată pe 09.03.2023. Sediul social e în Municipiul Timişoara, jud. Timiş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 214.501 lei, profit net 27.046 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 215 mii lei · mediana 124 mii lei 172% din mediană
Profit net 27 mii lei · mediana 17 mii lei 162% din mediană
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 12.6% · mediana 19.4% 65% din mediană
Cifră pe salariat 215 mii lei · mediana 172 mii lei 125% din mediană

Comparat cu 55.917 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 215 mii lei
2023: 147 mii lei 232024: 221 mii lei 242025: 215 mii lei 25
Profit net 27 mii lei
2023: 50 mii lei 232024: 66 mii lei 242025: 27 mii lei 25
Salariați 1
2023: 1 232024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator202520242023
Cifra de afaceri netă214.501221.163146.801
Venituri totale221.018224.614147.515
Cheltuieli totale189.284147.85895.734
Profit / pierdere brută31.73476.75651.781
Profit / pierdere netă27.04666.11650.335
Active imobilizate754.400769.908802.734
Active circulante27.37332.1572.153
Creanțe12.11514.530149
Casa și conturi la bănci15.25817.6272.004
Cheltuieli în avans29.59821.71439.920
Datorii114.500186.217260.115
Venituri în avans17.4432.50815.754
Capitaluri proprii679.428635.054568.938
Capital subscris vărsat480480480
Număr mediu de salariați111

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasareDA
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 09.03.2023
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
CAEN principal6820
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCBON STEEL INVEST S.R.L.
Nr. reg. com.J2023001027359
EUIDROONRC.J2023001027359
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2023-03-09
Sediu socialStr. Venus, 35, Etaj. SAD 2, Mun. Timişoara, TIMIŞ
Domiciliu fiscalJUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. VENUS, NR.35, ETAJ. SAD 2
Telefon0744387853
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ALMA AQUA TOUCH LIFE SRL aceeași clădire
ALMA AQUA TOUCH SRL aceeași clădire
ALPIAS EURO FOOD SRL inactiv aceeași clădire
ANAM LONG IMAGE S.R.L. inactiv aceeași clădire
ARCHITECTURE DESIGN SRL aceeași clădire
AXIS CAPITAL HOLDING S.R.L. aceeași clădire
BAZTCOMP S.R.L. aceeași clădire
BON STEEL SRL aceeași clădire
BRIGHT DENTAL CARE S.R.L. aceeași clădire
BUGAOPS SOLUTIONS S.R.L. aceeași clădire
CARBON CAFE EU S.R.L. aceeași clădire
CYCOLIS SOFTWARE S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (3)

68202025
71122024
68202023

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (38)

Sunt 38 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

24559256 SOLID VISION SRL
26032979 CĂBULEA SERGIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
35616462 KDR GEOMATICS SRL
36963508 CARBON CAFE EU S.R.L.
38243040 LUCHIAN DARIUS PFA
38519219 PETRIŢA RAMONA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
40195416 THE FLOWER SHOP TM S.R.L.
40266223 ANAM LONG IMAGE S.R.L. inactiv
40330113 ESTETIKA DENT DR. BONCHIŞ S.R.L.
40541226 CYCOLIS SOFTWARE S.R.L.
40597006 UNIX CONSULTANTS S.R.L.
41316214 DARIE MARIANA RĂDIŢA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CAEN autorizat (10)

6220629068207020711271207311749982108299

Alte firme din Timiş

1801210 PARMA SRL
1801236 AMERO SRL
1801279 METROPOL SRL
1801546 DOBRICAN SRL
1802703 PHILADELPHIA SRL
1802770 METALTIM SA
1802789 DUO DENIS SRL
1802878 FELIX SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-20 · ONRC: 2026-10-25