Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

POPESCU BEST SERVICES S.R.L.

CUI 48044214 · J40/7730/2023 · dizolvare

cu contul HoReCaOS, sau pe email

POPESCU BEST SERVICES S.R.L. are CUI 48044214, nr. de înregistrare J40/7730/2023, înmatriculată pe 25.04.2023. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4399. În 2025: cifră de afaceri 1.533.382 lei, profit net 1.180.560 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

3/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-6 Procedură în curs: dizolvare
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 1,5 mil lei · mediana 221 mii lei 694% din mediană
Profit net 1,2 mil lei · mediana 19 mii lei de 63× mediana
Salariați 1 · mediana 2 50% din mediană
Marjă netă 77% · mediana 9.3% 828% din mediană
Cifră pe salariat 1,5 mil lei · mediana 141 mii lei de 11× mediana

Comparat cu 112.325 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 1,5 mil lei
2023: 1,3 mil lei 232024: 1,3 mil lei 242025: 1,5 mil lei 25
Profit net 1,2 mil lei
2023: 1,2 mil lei 232024: 983 mii lei 242025: 1,2 mil lei 25
Salariați 1
2023: 1 232024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator202520242023
Cifra de afaceri netă1.533.3821.342.3851.314.602
Venituri totale1.533.3821.342.3851.314.602
Cheltuieli totale122.097156.96270.083
Profit / pierdere brută1.411.2851.185.4231.244.519
Profit / pierdere netă1.180.560983.1001.231.636
Active imobilizate4.95044.8800
Active circulante1.407.6101.100.5331.243.957
Creanțe1.183.804852.145295.965
Casa și conturi la bănci223.806248.388947.992
Datorii231.66010.22512.121
Capitaluri proprii1.180.9001.135.1881.231.836
Capital subscris vărsat200200—
Număr mediu de salariați111

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 25.04.2023
Organ fiscalAdministraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
CAEN principal4399
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCPOPESCU BEST SERVICES S.R.L.
Nr. reg. com.J40/7730/2023
EUIDROONRC.J40/7730/2023
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2023-04-25
Sediu socialStr. Mărţişor, 23, PARTER, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Domiciliu fiscalMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. MĂRŢIŞOR, NR.23, PARTER, BL.CORP A, AP.1
Telefon0762133411
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AVALONIA TRAVEL S.R.L. aceeași clădire
CARMENCITA PRODCOMEX SRL aceeași clădire
COM PARADOX GAT SRL aceeași clădire
KATHARSIS ACADEMY & ENTERTAINMENT S.R.L. inactiv aceeași clădire
OCTAVIAN AB TRANS INTERNATIONAL SRL inactiv aceeași clădire
TFD SISTEME INTEGRATE SRL inactiv aceeași clădire
TRANS ELENA BAT INTERNATIONAL SRL aceeași clădire
SMART GAMES SRL 18 m
SOF SERVICE SRL 18 m
ADAPTIVE CONSULTING VISION SRL inactiv 47 m
AIFUNBOX SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ 47 m
BIG UP CONSTRUCT SRL 47 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

43992023 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (2)

40762103 CREW INSTAL CONSTRUCT S.R.L.

CAEN autorizat (22)

4110412042114212421342214222429142994311431243134321432243294331433243334334433943914399

Alte firme din Bucureşti

10560 CAU PLAST IOVA SRL
41930 NINEL IMPEX SRL
325304 SONERG AUDIO SRL
325517 GIP GRUP S.R.L.
401274 PRODAC SRL
410736 GEORGEEA IMPORT EXPORT SI ALIMENTATIE PUBLICA SRL
1343686 CONEX PRAHOVA SA
1566475 CIUREL INTERCONSTRUCT SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12