Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

DANSUL IELELOR S.R.L.

CUI 48047784 · J2023000296378

cu contul HoReCaOS, sau pe email

DANSUL IELELOR S.R.L. are CUI 48047784, nr. de înregistrare J2023000296378, înmatriculată pe 25.04.2023. Sediul social e în Municipiul Bârlad, jud. Vaslui. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1083. În 2025: cifră de afaceri 572.578 lei, profit net 22.091 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 573 mii lei · mediana 224 mii lei 255% din mediană
Profit net 22 mii lei · mediana 5 mii lei 405% din mediană
Salariați 2 · mediana 2 100% din mediană
Marjă netă 3.9% · mediana 2.5% 156% din mediană
Cifră pe salariat 286 mii lei · mediana 143 mii lei 201% din mediană

Comparat cu 80.474 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 573 mii lei
2023: 270 mii lei 232024: 694 mii lei 242025: 573 mii lei 25
Profit net 22 mii lei
2023: -23 mii lei 232024: 41 mii lei 242025: 22 mii lei 25
Salariați 2
2023: 2 232024: 2 242025: 2 25
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator202520242023
Cifra de afaceri netă572.578693.948270.053
Venituri totale615.315707.733273.130
Cheltuieli totale587.003663.627296.211
Profit / pierdere brută28.31244.106-23.081
Profit / pierdere netă22.09140.696-23.081
Active imobilizate46.93326.47417.818
Active circulante92.68295.59150.084
Stocuri13.07914.59619.600
Creanțe13.52435.0987.189
Casa și conturi la bănci66.07945.89723.295
Datorii99.709104.25090.783
Capitaluri proprii39.90617.815-22.881
Capital subscris vărsat200200200
Număr mediu de salariați222

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 25.04.2023
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Bârlad
CAEN principal1083
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCDANSUL IELELOR S.R.L.
Nr. reg. com.J2023000296378
EUIDROONRC.J2023000296378
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2023-04-25
Sediu socialBld. Primăverii, 2, Mun. Bârlad, VASLUI
Domiciliu fiscalJUD. VASLUI, MUN. BÂRLAD, BLD. PRIMĂVERII, NR.2, BL.A1, SC.2, ET.3, AP.12
Telefon0775399524
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
10 TEAM HOLDING S.R.L. aceeași clădire
ACORDGREEN - IMPORT EXPORT S.R.L. aceeași clădire
ADAMSIMOMITA S.R.L. inactiv aceeași clădire
ADELETRANS S.R.L. aceeași clădire
ADRIATICO SRL aceeași clădire
AGRIPLANT SRL inactiv aceeași clădire
AGRO MARI TRANS S.R.L. aceeași clădire
AIRAM INGRID FOOD S.R.L. aceeași clădire
ALI CREATIVE STUDIO S.R.L. aceeași clădire
AMX TEHNOLOGY S.R.L. aceeași clădire
ANAFONSO SRL inactiv aceeași clădire
ANAICOSTLENA SRL inactiv aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

10832023 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (8)

4864972 BETILUNA SRL
38628755 NEDELCU IONUȚ-ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
39221554 EM - INK TATTOO S.R.L.
43420989 IGNAT ROXANA ELENA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
45724798 DENIZ-BOUTIQUE S.R.L.
48386675 STEF EVA S.R.L. inactiv
52498251 ŞUŞNEA ILIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CAEN autorizat (20)

10834690471147124724472547264727477847794791561156125621562256306811682093199329

Alte firme din Vaslui

39988060 TERMO GROUP BRAND S.R.L.
42444963 CAFEA VOLT S.R.L.
47247202 SUNCOFFEE S.R.L.
48569702 WOLF COFFEE S.R.L.
52959908 VOLT POINT S.R.L.
54226083 YUKENO S.R.L.

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12