Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

BAVARIA STEIN S.R.L.

CUI 48053751 · J2023001225089

cu contul HoReCaOS, sau pe email

BAVARIA STEIN S.R.L. are CUI 48053751, nr. de înregistrare J2023001225089, înmatriculată pe 26.04.2023. Sediul social e în Sat Prejmer, Comuna Prejmer, jud. Braşov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 812. În 2025: cifră de afaceri 324.995 lei, profit net 55.358 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 325 mii lei · mediana 405 mii lei 80% din mediană
Profit net 55 mii lei · mediana 20 mii lei 270% din mediană
Salariați 1 · mediana 3 33% din mediană
Marjă netă 17% · mediana 4.8% 354% din mediană
Cifră pe salariat 325 mii lei · mediana 219 mii lei 148% din mediană

Comparat cu 1.661 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 325 mii lei
2025: 325 mii lei 25
Profit net 55 mii lei
2023: -6 mii lei 232024: -16 mii lei 242025: 55 mii lei 25
Salariați 1
2024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator202520242023
Cifra de afaceri netă324.995——
Venituri totale315.92844.89370.560
Cheltuieli totale255.32461.26376.860
Profit / pierdere brută60.604-16.370-6.300
Profit / pierdere netă55.358-16.370-6.300
Active imobilizate130.334——
Active circulante714.237295.066137.593
Stocuri218.988228.05970.559
Creanțe261.46949.41751.695
Casa și conturi la bănci233.78017.59015.339
Datorii811.682317.535143.693
Capitaluri proprii32.889-22.469-6.100
Capital subscris vărsat200200200
Număr mediu de salariați11—

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 26.04.2023
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
CAEN principal812
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCBAVARIA STEIN S.R.L.
Nr. reg. com.J2023001225089
EUIDROONRC.J2023001225089
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2023-04-26
Sediu socialPREJMER, 1045A, ŞOSEAUA DJ 112, Sat Prejmer Com. Prejmer, BRAŞOV
Domiciliu fiscalJUD. BRAŞOV, SAT PREJMER COM. PREJMER, PREJMER, NR.1045A, ŞOSEAUA DJ 112
Telefon0736378681
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție aproximativ, pe localitate · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

8122023 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (2)

32038607 BAVARIA FARMING SRL

CAEN autorizat (12)

081108120990381138123821382238233831383238334941

Alte firme din Braşov

1101186 ROMACO SA
6523009 F.V.D. BIO ENERGY SRL
6884623 I.R.C.A. (ITALIA ROMANIA COMMERCIO ATTIVO) SRL
13896337 EXPRESSKAR SRL
14731612 PALCONS SRL
15121442 GIO COM SRL
15557337 OVINIC SRL
17143943 MONATO SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12