J & G CONSTRUCT S.R.L.
CUI 48220183 · J31/308/2023
J & G CONSTRUCT S.R.L. are CUI 48220183, nr. de înregistrare J31/308/2023, înmatriculată pe 24.05.2023. Sediul social e în Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, jud. Sălaj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2025: cifră de afaceri 104.328 lei, profit net 5.530 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 104 mii lei · mediana 221 mii lei | 47% din mediană |
| Profit net | 6 mii lei · mediana 19 mii lei | 30% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 5.3% · mediana 9.3% | 57% din mediană |
| Cifră pe salariat | 52 mii lei · mediana 141 mii lei | 37% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 104.328 | 78.055 | 35.272 |
| Venituri totale | 104.328 | 78.055 | 35.272 |
| Cheltuieli totale | 97.877 | 59.691 | 32.334 |
| Profit / pierdere brută | 6.451 | 18.364 | 2.938 |
| Profit / pierdere netă | 5.530 | 17.677 | 2.938 |
| Active circulante | 34.496 | 25.636 | 7.833 |
| Stocuri | — | 1.500 | 300 |
| Creanțe | 997 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 33.499 | 24.136 | 7.533 |
| Datorii | 28.519 | 4.821 | 4.695 |
| Capitaluri proprii | 5.977 | 20.815 | 3.138 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.05.2023 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Şimleu-Silvaniei |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | J & G CONSTRUCT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J31/308/2023 |
| EUID | ROONRC.J31/308/2023 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2023-05-24 |
| Sediu social | Str. Alszeg, 28, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău, SĂLAJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. SĂLAJ, SAT NUŞFALĂU COM. NUŞFALĂU, STR. ALSZEG, NR.28 |
| Telefon | 0729970585 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| NANDINIVELARI S.R.L. | 133 m |
| BOBALYERT S.R.L. | 282 m |
| DGTIZE S.R.L. | 282 m |
| KAMILLA SRL | 282 m |
| KRISZ DECO SRL | 282 m |
| TOMACS FOR S.R.L. | 282 m |
| VULCA-TIN SRL | 505 m |
| ANCORAGE INOX SRL | 550 m |
| CHIMTRANS OVIDIU SRL | 550 m |
| CNC MICHEL IBIS SRL | 550 m |
| DUE EMME SRL | 550 m |
| INFRA STONE SRL | 550 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2023 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Sălaj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25