COMLAM SRL
CUI 4831177 · J21/825/1993
COMLAM SRL are CUI 4831177, nr. de înregistrare J21/825/1993, înmatriculată pe 13.10.1993. Sediul social e în Municipiul Feteşti, jud. Ialomiţa. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4941. În 2025: cifră de afaceri 12.000 lei, pierdere netă 3.503 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 12 mii lei · mediana 158 mii lei | 8% din mediană |
| Profit net | -4 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -29.2% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 94.309 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 12.000 | 11.202 | 10.504 | 15.767 | 10.084 | 7.983 | 13.126 | 12.941 | 4.454 | 10.855 | 12.438 | 4.477 | 7.767 | 30.613 | 58.240 |
| Venituri totale | 13.059 | 13.375 | 10.504 | 16.069 | 10.084 | 7.983 | 13.151 | 368.033 | 4.454 | 10.855 | 12.482 | 4.477 | 288.937 | 34.393 | 58.539 |
| Cheltuieli totale | 16.562 | 42.756 | 22.605 | 19.409 | 11.405 | 16.142 | 11.002 | 548.825 | 56.230 | 18.647 | 28.127 | 45.693 | 43.079 | 58.883 | 76.356 |
| Profit / pierdere brută | -3.503 | -29.381 | -12.101 | -3.340 | -1.321 | -8.159 | 2.149 | -180.792 | -51.776 | -7.792 | -15.645 | -41.216 | 245.858 | -24.490 | -17.817 |
| Profit / pierdere netă | -3.503 | -29.381 | -12.101 | -3.822 | -1.625 | -8.399 | 1.754 | -191.832 | -51.910 | -8.024 | -16.019 | -41.350 | 245.516 | -24.490 | -17.817 |
| Active imobilizate | 120.216 | 129.505 | 38.802 | 44.077 | 43.136 | 45.639 | 48.142 | 50.803 | 57.043 | 105.901 | 110.753 | 117.324 | 105.555 | 118.109 | 128.610 |
| Active circulante | 1.756 | 3.602 | 18.858 | 20.128 | 19.449 | 18.687 | 22.671 | 23.359 | 200.799 | 204.458 | 205.188 | 205.257 | 203.421 | 203.259 | 191.987 |
| Stocuri | — | — | — | 536 | 536 | 536 | 536 | 998 | 180.675 | 185.728 | 186.391 | 182.446 | 181.457 | 182.343 | 171.353 |
| Creanțe | 2 | 988 | 17.870 | 17.870 | 17.870 | 17.870 | 22.095 | 21.372 | 19.568 | 18.406 | 17.920 | 22.395 | 21.184 | 20.711 | 19.623 |
| Casa și conturi la bănci | 1.754 | 2.614 | 988 | 1.722 | 1.043 | 281 | 40 | 989 | 556 | 324 | 877 | 416 | 780 | 205 | 1.011 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 851 |
| Datorii | 376.489 | 384.121 | 379.392 | 373.836 | 368.394 | 368.510 | 366.598 | 371.700 | 360.025 | 360.631 | 358.190 | 348.810 | 321.312 | 579.221 | 554.810 |
| Capitaluri proprii | -254.517 | -251.014 | -321.732 | -309.631 | -305.809 | -304.184 | -295.785 | -297.538 | -102.183 | -50.272 | -42.249 | -26.229 | -12.336 | -257.853 | -233.362 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Aug 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.10.1993 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Feteşti |
| CAEN principal | 4941 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | COMLAM SRL |
| Nr. reg. com. | J21/825/1993 |
| EUID | ROONRC.J21/825/1993 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-10-13 |
| Sediu social | Str. 22 Decembrie, 3, Mun. Feteşti, IALOMIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. IALOMIŢA, LOC. FETEŞTI-GARA MUN. FETEŞTI, STR. 22 DECEMBRIE, NR.3, BL.T6, SC.B, ET.P, AP.1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BREAD CO SRL | aceeași clădire |
| CIX & RAREȘ-A S.R.L. | aceeași clădire |
| CONTA FLORIN S.R.L. | aceeași clădire |
| DYV AUTO SRL | aceeași clădire |
| ELITE GOLD SRL | aceeași clădire |
| INTELIGENT GLASS S.R.L. | aceeași clădire |
| KASU TRANSPORT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MCM HAPPY S.R.L. | aceeași clădire |
| MGA HAIR STYLES SRL inactiv | aceeași clădire |
| OBIECTIV EDIL CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| OCTANT SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| PETRE & GINUŢA SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4941 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Ialomiţa
| 2071423 | TRANSIL SA |
| 2080839 | MERCUR SA |
| 2086599 | CRIST COM SRL |
| 2393534 | TIMCOM SRL |
| 2582347 | FLORINICO PROD SRL |
| 2856922 | PANDORA PROD SRL |
| 3532959 | ALIMIXT SRL |
| 4428612 | EDITH IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25