BARBER SHOP-HENTOROSO S.R.L.
CUI 48313002 · J2023001300296
BARBER SHOP-HENTOROSO S.R.L. are CUI 48313002, nr. de înregistrare J2023001300296, înmatriculată pe 13.06.2023. Sediul social e în Municipiul Câmpina, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 9621. În 2025: cifră de afaceri 203.631 lei, profit net 38.030 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 204 mii lei · mediana 129 mii lei | 157% din mediană |
| Profit net | 38 mii lei · mediana 4 mii lei | de 10× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 18.7% · mediana 3.6% | 519% din mediană |
| Cifră pe salariat | 102 mii lei · mediana 112 mii lei | 91% din mediană |
Comparat cu 30.785 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 203.631 | 39.285 | 1.790 |
| Venituri totale | 203.631 | 39.285 | 1.790 |
| Cheltuieli totale | 159.607 | 34.591 | 4.071 |
| Profit / pierdere brută | 44.024 | 4.694 | -2.281 |
| Profit / pierdere netă | 38.030 | 3.958 | -2.281 |
| Active imobilizate | 14.957 | 2.387 | 7.230 |
| Active circulante | 94.231 | 42.286 | 489 |
| Stocuri | 498 | — | — |
| Creanțe | 51.800 | 1.990 | — |
| Casa și conturi la bănci | 41.933 | 40.296 | 489 |
| Datorii | 69.281 | 42.796 | 9.800 |
| Capitaluri proprii | 39.907 | 1.877 | -2.081 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Dec 01 2023 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.06.2023 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Câmpina |
| CAEN principal | 9621 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BARBER SHOP-HENTOROSO S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2023001300296 |
| EUID | ROONRC.J2023001300296 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2023-06-13 |
| Sediu social | Bld. Carol I, 171, Mun. Câmpina, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. CÂMPINA, BLD. CAROL I, NR.171 |
| Telefon | 0737678718 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| INALEX BEST COPY SRL inactiv | 22 m |
| IFN TOP LEASING S.A. | 74 m |
| MARALIS ROM INTERSPEED S.R.L. | 84 m |
| NACSET COM SERV SRL inactiv | 96 m |
| IRMA TEA PROD SRL inactiv | 114 m |
| ZAG TRADE PROD SRL | 122 m |
| MOLLEGGIO SRL inactiv | 126 m |
| MICROCIP ELECTRONICS SRL | 129 m |
| MOTORS DABO SERV SRL | 129 m |
| ANSICOM SRL | 134 m |
| IMPACT - STEEL SRL | 137 m |
| KUBERA REFLECT SRL | 137 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2023 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (15)
Alte firme din Prahova
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25