Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

RUSSIAN STUDIO BY RALUCA BOYKO S.R.L.

CUI 48422867 · J2023001427162

cu contul HoReCaOS, sau pe email

RUSSIAN STUDIO BY RALUCA BOYKO S.R.L. are CUI 48422867, nr. de înregistrare J2023001427162, înmatriculată pe 30.06.2023. Sediul social e în Municipiul Craiova, jud. Dolj. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 9699. În 2025: cifră de afaceri 86.190 lei, profit net 14.843 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

5/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 86 mii lei · mediana 129 mii lei 67% din mediană
Profit net 15 mii lei · mediana 4 mii lei 406% din mediană
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 17.2% · mediana 3.6% 478% din mediană
Cifră pe salariat 86 mii lei · mediana 112 mii lei 77% din mediană

Comparat cu 30.784 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 86 mii lei
2023: 28 mii lei 232024: 116 mii lei 242025: 86 mii lei 25
Profit net 15 mii lei
2023: 3 mii lei 232024: 12 mii lei 242025: 15 mii lei 25
Salariați 1
2023: 1 232024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator202520242023
Cifra de afaceri netă86.190115.95027.701
Venituri totale86.190115.95027.701
Cheltuieli totale70.399102.64924.279
Profit / pierdere brută15.79113.3013.422
Profit / pierdere netă14.84312.1413.145
Active imobilizate12.41115.7314.651
Active circulante18.3846.4459.500
Stocuri6.5992.2462.246
Casa și conturi la bănci11.7854.1997.254
Datorii6566.88010.996
Capitaluri proprii30.13915.2963.155
Capital subscris vărsat101010
Număr mediu de salariați111

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 30.06.2023
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
CAEN principal9699
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCRUSSIAN STUDIO BY RALUCA BOYKO S.R.L.
Nr. reg. com.J2023001427162
EUIDROONRC.J2023001427162
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2023-06-30
Sediu socialStr. Theodor Aman, 7, Mun. Craiova, DOLJ
Domiciliu fiscalJUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. THEODOR AMAN, NR.7, BL.97C, AP.6
Telefon0769211809
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AFLUX PRESTCOM IMPEX SRL aceeași clădire
ALLPHARMA TRADING & DISTRIBUTION S.R.L. aceeași clădire
AXL INSTAL SRL inactiv aceeași clădire
BELLA DESIGN SRL aceeași clădire
CARDIO CHERATA S.R.L. aceeași clădire
CARE CENTER S.R.L. aceeași clădire
CERULAD SRL aceeași clădire
CERULEX SRL aceeași clădire
CRISTUS TRANS SRL aceeași clădire
DELIA SERENA S.R.L. aceeași clădire
ECOLPREST SRL inactiv aceeași clădire
LUCKY FROG IMPEX SRL aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

96092023 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (15)

Sunt 15 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

12837782 RUCELA SRL
26915759 CERULEX SRL
32114267 ILIESCU M.V. MIHAI DRAGOȘ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
32785009 CERULAD SRL
32974059 ALLPHARMA TRADING & DISTRIBUTION S.R.L.
39137683 MNT PAOLONIK S.R.L. inactiv
39904778 NICKOLAS MARDIROS S.R.L. inactiv
40403150 DELIA SERENA S.R.L.
45141000 TRAISTARU PROTECH S.R.L. inactiv
45753653 CARDIO CHERATA S.R.L.
47742456 RUCELA COMERCIAL S.R.L.
47742464 RUCELA PARCHET S.R.L.

CAEN autorizat (5)

85599621962296239699

Alte firme din Dolj

26005915 CSB CONSULTING SRL
30500822 SKALA SERVICE SRL
33035811 DIV INSPIR SRL
34296980 UMBRELLA FOR TWO SRL
35963259 DOVISARA SRL
36497327 MOIDISTRICT SRL
38176048 DITU & DITU SRL
38560315 SIMON ATELIER BRIDAL S.R.L.

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25