RUSONEX PRODCOM SRL
CUI 4868630 · J1993003397121
RUSONEX PRODCOM SRL are CUI 4868630, nr. de înregistrare J1993003397121, înmatriculată pe 30.09.1993. Sediul social e în Sat Floreşti, Comuna Floreşti, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 5610. În 2020: cifră de afaceri 26.236 lei, pierdere netă 6.188 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 1 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 55.574 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | 26.236 | 102.484 | 91.125 | 59.041 | 24.793 | 16.854 | 4.687 | 10.588 | 7.064 | 9.978 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26.236 | 102.484 | 91.125 | 59.041 | 24.793 | 16.854 | 4.687 | 10.588 | 7.064 | 9.978 |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | — | 32.066 | 103.159 | 88.472 | 59.314 | 25.390 | 18.670 | 7.033 | 32.042 | 11.883 | 12.998 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -5.830 | -675 | 2.653 | -273 | -597 | -1.816 | -2.346 | -21.454 | -4.819 | -3.020 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -6.188 | -1.687 | 1.742 | -1.431 | -1.335 | -2.308 | -2.493 | -21.703 | -4.819 | -3.020 |
| Active imobilizate | 17.749 | 17.749 | 17.749 | 17.749 | 17.749 | 17.749 | 41.001 | 41.740 | 3.657 | 5.007 | 5.007 | 5.007 | 5.007 | 11.755 | 18.503 |
| Active circulante | 10.010 | 10.010 | 10.010 | 10.010 | 10.010 | 10.010 | 13.884 | 14.560 | 10.581 | 13.568 | 14.878 | 15.718 | 18.915 | 36.981 | 33.709 |
| Stocuri | 6.633 | 6.633 | 6.633 | 6.633 | 6.633 | 6.633 | 8.231 | 7.795 | 8.253 | 9.132 | 9.389 | 10.249 | 11.271 | 25.189 | 26.993 |
| Creanțe | 1.863 | 1.863 | 1.863 | 1.863 | 1.863 | 1.863 | 1.608 | 1.619 | 1.433 | 1.369 | 3.306 | 3.439 | 4.576 | 4.712 | 3.682 |
| Casa și conturi la bănci | 1.514 | 1.514 | 1.514 | 1.514 | 1.514 | 1.514 | 4.045 | 5.146 | 895 | 3.067 | 2.183 | 2.030 | 3.068 | 7.080 | 3.034 |
| Datorii | 74.952 | 74.952 | 74.952 | 74.952 | 74.952 | 74.952 | 95.890 | 95.618 | 55.298 | 58.204 | 56.455 | 54.987 | 55.691 | 58.802 | 57.458 |
| Capitaluri proprii | -47.193 | -47.193 | -47.193 | -47.193 | -47.193 | -47.193 | -41.005 | -39.318 | -41.060 | -39.629 | -36.570 | -34.262 | -31.769 | -10.066 | -5.246 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 | — | 1 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 05.08.2024 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 5610 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RUSONEX PRODCOM SRL |
| Nr. reg. com. | J12/3397/1993 |
| EUID | ROONRC.J1993003397121 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-09-30 |
| Sediu social | Str. CETATII, 3A, Sat Floreşti Com. Floreşti, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. CETATII, NR.3A |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DAR CONNECT INVEST S.R.L. | aceeași clădire |
| DZIPSAX S.R.L. | aceeași clădire |
| EDOBORTRANSPORTS S.R.L. | aceeași clădire |
| ENGEN-FIT S.R.L. | aceeași clădire |
| GM-GERMANS MERCA S.R.L. | aceeași clădire |
| HALF MOON PRODUCTIONS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MELEK COFFEE CLUJ S.R.L. | aceeași clădire |
| MTC RENT CAR S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| OPEN LEARNING S.R.L. | aceeași clădire |
| PM STAR LINE S.R.L. | aceeași clădire |
| ZIMAMED S.R.L. | aceeași clădire |
| CAREWINGS S.R.L. | 27 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5629 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (15)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25