VAMIZ COM SRL
CUI 4873911 · J1993001320091
VAMIZ COM SRL are CUI 4873911, nr. de înregistrare J1993001320091, înmatriculată pe 14.10.1993. Sediul social e în Municipiul Brăila, jud. Brăila. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4712. În 2025: cifră de afaceri 32.905 lei, profit net 3.645 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 33 mii lei · mediana 199 mii lei | 17% din mediană |
| Profit net | 4 mii lei · mediana 3 mii lei | 129% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 11.1% · mediana 1.6% | 694% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 32.905 | 31.675 | 34.010 | 28.129 | 28.725 | 27.708 | 46.870 | 38.613 | 40.744 | 30.375 | 28.447 | 21.971 | 27.310 | 27.532 | 26.640 |
| Venituri totale | 32.905 | 31.675 | 34.010 | 28.129 | 28.725 | 27.708 | 46.870 | 38.613 | 40.744 | 30.375 | 28.447 | 21.971 | 27.310 | 27.532 | 26.640 |
| Cheltuieli totale | 28.375 | 28.911 | 29.630 | 27.501 | 24.857 | 23.371 | 32.941 | 27.613 | 28.492 | 25.833 | 28.435 | 24.743 | 27.237 | 27.074 | 26.155 |
| Profit / pierdere brută | 4.530 | 2.764 | 4.380 | 628 | 3.868 | 4.337 | 13.929 | 11.000 | 12.252 | 4.542 | 12 | -2.772 | 73 | 458 | 485 |
| Profit / pierdere netă | 3.645 | 2.242 | 3.679 | -216 | 3.006 | 3.506 | 12.523 | 9.842 | 11.030 | 3.631 | -841 | -3.431 | -677 | 385 | 407 |
| Active imobilizate | 120 | 120 | 120 | 120 | 120 | 120 | 120 | 120 | 120 | 120 | 120 | 120 | 120 | 120 | 120 |
| Active circulante | 38.827 | 35.313 | 32.936 | 29.230 | 30.485 | 27.326 | 23.732 | 16.935 | 20.288 | 13.312 | 12.139 | 6.909 | 9.180 | 10.681 | 11.206 |
| Stocuri | 17.555 | 18.584 | 19.796 | 17.283 | 12.106 | 5.852 | 6.823 | 15.121 | 18.521 | 13.266 | 10.693 | 6.528 | 7.557 | 7.946 | 8.225 |
| Casa și conturi la bănci | 21.272 | 16.729 | 13.140 | 11.947 | 18.379 | 21.474 | 16.909 | 1.814 | 1.767 | 46 | 1.446 | 381 | 1.623 | 2.735 | 2.981 |
| Datorii | 1.608 | 1.740 | 1.605 | 1.578 | 2.617 | 2.464 | 2.376 | 8.101 | 21.296 | 25.350 | 27.807 | 21.736 | 20.576 | 21.400 | 22.310 |
| Capitaluri proprii | 37.339 | 33.693 | 31.451 | 27.772 | 27.988 | 24.982 | 21.476 | 8.954 | -888 | -11.918 | -15.548 | -14.707 | -11.276 | -10.599 | -10.984 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.11.1993 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila |
| CAEN principal | 4712 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VAMIZ COM SRL |
| Nr. reg. com. | J1993001320091 |
| EUID | ROONRC.J1993001320091 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-10-14 |
| Sediu social | Str. Roşiorilor, Mun. Brăila, BRĂILA |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. ROŞIORILOR, BL.A35, AP.56 |
| Telefon | 0721025528 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADELIN FOOD HOUSE S.R.L. | aceeași clădire |
| ADOLINO SRL inactiv | aceeași clădire |
| ADVUK PREST SRL | aceeași clădire |
| AGER CEREALE S.R.L. | aceeași clădire |
| AGREGATE TUR SRL | aceeași clădire |
| AGRICULTURE BRANGA S.R.L. | aceeași clădire |
| ALBERSE CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALBERSERVER SHIP S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALCINATI SRL | aceeași clădire |
| ALEANDMAYA S.R.L. | aceeași clădire |
| ALIBALI CARGO WAY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALTBURG SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4712 | 2025 |
| 4789 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (48)
Sunt 48 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Brăila
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25