Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

SPÎNU IMPLANT LEARNING S.R.L.

CUI 48760396 · J5/2298/2023

cu contul HoReCaOS, sau pe email

SPÎNU IMPLANT LEARNING S.R.L. are CUI 48760396, nr. de înregistrare J5/2298/2023, înmatriculată pe 11.09.2023. Sediul social e în Municipiul Oradea, jud. Bihor. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 38.834 lei, profit net 2.518 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

8/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-1 Cifra de afaceri a scăzut 58% față de anul anterior
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 39 mii lei · mediana 106 mii lei 37% din mediană
Profit net 3 mii lei · mediana 7 mii lei 37% din mediană
Marjă netă 6.5% · mediana 10.2% 64% din mediană

Comparat cu 19.873 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 39 mii lei
2023: 140 mii lei 232024: 93 mii lei 242025: 39 mii lei 25
Profit net 3 mii lei
2023: 50 mii lei 232024: 2 mii lei 242025: 3 mii lei 25
Salariați 0
2024: 0 24
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator202520242023
Cifra de afaceri netă38.83493.109139.689
Venituri totale38.89593.125139.689
Cheltuieli totale33.03386.20476.717
Profit / pierdere brută5.8626.92162.972
Profit / pierdere netă2.5182.33950.156
Active imobilizate43.23437.51526.757
Active circulante11.97815.18028.374
Creanțe2.9082.35523.139
Casa și conturi la bănci9.07012.8255.235
Datorii004.775
Capitaluri proprii55.21252.69550.356
Capital subscris vărsat200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 11.09.2023
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
CAEN principal8559
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCSPÎNU IMPLANT LEARNING S.R.L.
Nr. reg. com.J2023002298057
EUIDROONRC.J5/2298/2023
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2023-09-11
Sediu socialStr. Rafael Sanzio, 1, Mun. Oradea, BIHOR
Domiciliu fiscalJUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. RAFAEL SANZIO, NR.1
Telefon0723631265
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
DENTALCECILIA ONE S.R.L. inactiv aceeași clădire
DUAL MIX COMPANY SRL inactiv aceeași clădire
INGVAR PLANNING S.R.L. inactiv aceeași clădire
MONT BLANC SRL aceeași clădire
PLANETA TRADE SRL aceeași clădire
RE FORMA ARCHITECTURAL SOLUTIONS S.R.L. aceeași clădire
RMS AREA SECURITY S.R.L. aceeași clădire
ROBO-MEKATRONIC S.R.L. aceeași clădire
SPINU IMPLANT CLINIC S.R.L. aceeași clădire
SPÎNU DENTAL SRL aceeași clădire
SPÎNU LEARNING S.R.L. aceeași clădire
TRADIŢIONAL FULGI DE NEA SRL aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

85592023 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (4)

36118920 SPÎNU DENTAL SRL
40821790 SPÎNU LEARNING S.R.L.
48867431 SPINU IMPLANT CLINIC S.R.L.

CAEN autorizat (1)

8559

Alte firme din Bihor

75216 BELLA GLOBAL INVESTMENT S.R.L.
108186 COMO SRL
2721992 ADRIATICA SRL
4660492 ALCALIN COM SRL
6462955 ARTINFO SRL
8026812 NEW AVATAR EVOLUTION S.R.L.
8373420 POSIBILITĂŢI INFINITE S.R.L.
10412335 SOFTPARTNER SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12