ROSEMARYS SURVEYS S.R.L.
CUI 48822324 · J2023002014031
ROSEMARYS SURVEYS S.R.L. are CUI 48822324, nr. de înregistrare J2023002014031, înmatriculată pe 21.09.2023. Sediul social e în Municipiul Curtea de Argeş, jud. Argeş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7320. În 2025: cifră de afaceri 429.907 lei, profit net 55.978 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 430 mii lei · mediana 172 mii lei | 250% din mediană |
| Profit net | 56 mii lei · mediana 31 mii lei | 178% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 13% · mediana 23.7% | 55% din mediană |
| Cifră pe salariat | 215 mii lei · mediana 176 mii lei | 122% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 429.907 | 191.372 | 250.292 |
| Venituri totale | 452.731 | 196.361 | 250.292 |
| Cheltuieli totale | 389.161 | 249.592 | 84.419 |
| Profit / pierdere brută | 63.570 | -53.231 | 165.873 |
| Profit / pierdere netă | 55.978 | -55.107 | 163.420 |
| Active imobilizate | 80.173 | 89.904 | 120.021 |
| Active circulante | 5.461 | 49.928 | 47.375 |
| Creanțe | — | 4.500 | — |
| Casa și conturi la bănci | 5.461 | 45.428 | 47.375 |
| Cheltuieli în avans | 363 | — | — |
| Datorii | 29.779 | 31.319 | 3.776 |
| Capitaluri proprii | 56.218 | 108.513 | 163.620 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.09.2023 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Curtea De Argeş |
| CAEN principal | 7320 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ROSEMARY'S SURVEYS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2023002014031 |
| EUID | ROONRC.J2023002014031 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2023-09-21 |
| Sediu social | Str. Progresului, 44, Mun. Curtea de Argeş, ARGEŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARGEŞ, MUN. CURTEA DE ARGEŞ, STR. PROGRESULUI, NR.44 |
| Telefon | 0732926809 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| RADMIAN RESEARCH S.R.L. | aceeași clădire |
| ADRIAN MINUNE EVENTS S.R.L. | 97 m |
| MARIA CONSTANTIN TRADIȚIONAL S.R.L. | 97 m |
| NIKOLAS ENACHE MUSIC S.R.L. | 97 m |
| PENSIUNEA STOICAR S.R.L. | 97 m |
| PRESTIGE HOUSE DELUX S.R.L. | 97 m |
| STAN UTILAJE CONSTRUCT S.R.L. | 97 m |
| POPASUL LUI CĂLIN S.R.L. inactiv | 101 m |
| HASH SOFTWARE S.R.L. | 103 m |
| TRAVEL TRANSMAR TOUR SRL | 110 m |
| EMPORIO SISTEM SRL | 142 m |
| MANOLE 13 LABS S.R.L. | 145 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7320 | 2023 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
| 32067106 | GIA ANK GNX SALON SRL inactiv |
| 44725590 | FLORESCU G. MIHAI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 46475946 | RADMIAN RESEARCH S.R.L. |
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Argeş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25