NEDSIN CONCEPT S.R.L.
CUI 48858611 · J10/942/2023
NEDSIN CONCEPT S.R.L. are CUI 48858611, nr. de înregistrare J10/942/2023, înmatriculată pe 28.09.2023. Sediul social e în Sat Verneşti, Comuna Verneşti, jud. Buzău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8299. În 2025: cifră de afaceri 296.000 lei, profit net 239.358 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 296 mii lei · mediana 188 mii lei | 157% din mediană |
| Profit net | 239 mii lei · mediana 26 mii lei | 936% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 80.9% · mediana 15.2% | 532% din mediană |
| Cifră pe salariat | 296 mii lei · mediana 127 mii lei | 234% din mediană |
Comparat cu 43.050 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 296.000 | 223.000 | 51.850 |
| Venituri totale | 296.000 | 223.000 | 51.850 |
| Cheltuieli totale | 53.830 | 46.955 | 9.262 |
| Profit / pierdere brută | 242.170 | 176.045 | 42.588 |
| Profit / pierdere netă | 239.358 | 174.150 | 42.079 |
| Active imobilizate | 1.500 | 3.000 | 4.500 |
| Active circulante | 278.726 | 218.171 | 41.649 |
| Creanțe | 235.148 | 213.000 | 100 |
| Casa și conturi la bănci | 43.578 | 5.171 | 41.549 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 509 |
| Datorii | 40.748 | 4.842 | 4.479 |
| Capitaluri proprii | 239.478 | 216.329 | 42.179 |
| Capital subscris vărsat | 100 | 100 | 100 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.09.2023 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău |
| CAEN principal | 8299 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NEDSIN CONCEPT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J10/942/2023 |
| EUID | ROONRC.J10/942/2023 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2023-09-28 |
| Sediu social | Str. Mică, 5, Sat Verneşti Com. Verneşti, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, SAT VERNEŞTI COM. VERNEŞTI, STR. MICĂ, NR.5 |
| Telefon | 0784100023 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEX SMART CONTEXPERT S.R.L. | 149 m |
| BCV BUJOR TRANSPORT S.R.L. inactiv | 149 m |
| BARBU ADRIAN COMERCIAL S.R.L. inactiv | 267 m |
| AKANAIRA STYLE LOOK S.R.L. inactiv | 288 m |
| ASPRO & MAVRO THEOS S.R.L. | 304 m |
| CVS CRISTIAN & DENISA MAGIC S.R.L. | 304 m |
| ELITE ADSARTISTS S.R.L. | 304 m |
| MERIDIAN FOOD & GRILL S.R.L. | 304 m |
| MSKINETIC S.R.L. | 304 m |
| PETRICA COMERCIAL LEGUME FRUCTE S.R.L. inactiv | 304 m |
| ADI & PATRICIA FRUCT S.R.L. | 305 m |
| LAUR & IONELA FRUITS S.R.L. | 305 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8299 | 2023 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (176)
Alte firme din Buzău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25