Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ARETUSA GREEN ENERGIE S.R.L.

CUI 48879100 · J2023000747391

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ARETUSA GREEN ENERGIE S.R.L. are CUI 48879100, nr. de înregistrare J2023000747391, înmatriculată pe 03.10.2023. Sediul social e în Sat Urecheşti, Comuna Urecheşti, jud. Vrancea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7111. În 2025: cifră de afaceri 303.637 lei, profit net 201.616 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 304 mii lei · mediana 172 mii lei 176% din mediană
Profit net 202 mii lei · mediana 31 mii lei 640% din mediană
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 66.4% · mediana 23.7% 280% din mediană
Cifră pe salariat 304 mii lei · mediana 176 mii lei 172% din mediană

Comparat cu 103.066 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 304 mii lei
2023: 538 mii lei 232024: 394 mii lei 242025: 304 mii lei 25
Profit net 202 mii lei
2023: 521 mii lei 232024: 297 mii lei 242025: 202 mii lei 25
Salariați 1
2023: 1 232024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator202520242023
Cifra de afaceri netă303.637394.006538.283
Venituri totale304.302394.150538.385
Cheltuieli totale93.55785.65711.652
Profit / pierdere brută210.745308.493526.733
Profit / pierdere netă201.616296.673521.349
Active imobilizate400.908423.412445.788
Active circulante2.166.5651.894.1241.643.496
Creanțe2.162.5811.881.3151.615.302
Casa și conturi la bănci3.98412.80928.194
Datorii1.547.7631.499.3141.567.735
Capitaluri proprii1.019.710818.222521.549
Capital subscris vărsat200200200
Număr mediu de salariați111

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 03.10.2023
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
CAEN principal7111
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCARETUSA GREEN ENERGIE S.R.L.
Nr. reg. com.J2023000747391
EUIDROONRC.J2023000747391
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2023-10-03
Sediu socialStr. Trandafirilor, 17, Sat Urecheşti Com. Urecheşti, VRANCEA
Domiciliu fiscalJUD. VRANCEA, SAT URECHEŞTI COM. URECHEŞTI, STR. TRANDAFIRILOR, NR.17
Telefon0739886322
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ARROGANT GROUP S.R.L. inactiv aceeași clădire
BGADIG S.R.L. aceeași clădire
COSIRALIN AUTO SRL aceeași clădire
ENERGO NATUR VRANCEA S.R.L. aceeași clădire
EURODAV OIL S.R.L. aceeași clădire
FARAONEANU MAN S.R.L. aceeași clădire
GIPSERVICE SRL aceeași clădire
GRAND LINES AUTOMOTIVE S.R.L. aceeași clădire
HANUL LUI URECHE S.R.L. aceeași clădire
LEYAROX CATALEYA S.R.L. aceeași clădire
LIME EVENTS & MARKETING S.R.L. aceeași clădire
MOBILIER ROYALE S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

71112023 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (4)

40998423 ARROGANT GROUP S.R.L. inactiv
51230640 LIME EVENTS & MARKETING S.R.L.
52597646 MOBILIER ROYALE S.R.L.

CAEN autorizat (38)

41004311431243134321432243234324433143324333433443354341434243504360439143994613461846194683468646874689469047124941711171127120741174127413741481308299

Alte firme din Vrancea

2379807 ARCO PROIECT SRL
3831616 PROD COM CONI IMPEX SRL
4061884 PAN CONSTRUCT SRL
4350076 ARHIGRAFIC SRL
6704900 ARHICON PROIECT SRL
6913613 ARHIPLUS SRL
9735200 CONINSTA PROIECT SRL
11572415 HIDRO CAD SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25