Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

RONA DESIGN GROUP S.R.L.

CUI 48940532 · J2023019238408

cu contul HoReCaOS, sau pe email

RONA DESIGN GROUP S.R.L. are CUI 48940532, nr. de înregistrare J2023019238408, înmatriculată pe 12.10.2023. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7413. În 2024: cifră de afaceri 292.503 lei, profit net 174.329 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 144%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive
+1 Înscrisă în Registrul RO e-Factura

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 293 mii lei · mediana 172 mii lei 170% din mediană
Profit net 174 mii lei · mediana 31 mii lei 554% din mediană
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 59.6% · mediana 23.7% 251% din mediană
Cifră pe salariat 293 mii lei · mediana 176 mii lei 166% din mediană

Comparat cu 103.069 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 293 mii lei
2023: 120 mii lei 232024: 293 mii lei 24
Profit net 174 mii lei
2023: 101 mii lei 232024: 174 mii lei 24
Salariați 1
2023: 1 232024: 1 24
Bilanț detaliat · 2 ani (lei)
Indicator20242023
Cifra de afaceri netă292.503119.913
Venituri totale292.503119.913
Cheltuieli totale115.68818.094
Profit / pierdere brută176.815101.819
Profit / pierdere netă174.329100.644
Active imobilizate15.0790
Active circulante225.620106.861
Creanțe16.70652.150
Casa și conturi la bănci208.91454.711
Datorii8.5266.017
Capitaluri proprii232.173100.844
Capital subscris vărsat200—
Număr mediu de salariați11

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturaînscris Thu Jan 01 2026 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 12.10.2023
Organ fiscalAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
CAEN principal7413
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCRONA DESIGN GROUP S.R.L.
Nr. reg. com.J2023019238408
EUIDROONRC.J2023019238408
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2023-10-12
Sediu socialStr. Ricinului, 18, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Domiciliu fiscalMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR RICINULUI, NR.18
Telefon0723968066
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

74102023 – 2024

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (3)

39561246 NAGHIU ALEXANDRU-SORIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
48444040 NAGHIU ROBERTA-DENISA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CAEN autorizat (11)

43324333433543424399464771117411741274137414

Alte firme din Bucureşti

1561800 FACTO GRAPH SRL
3021970 PARSCO IMPORT EXPORT SRL
3163630 BRYAN TRADING SRL
3754530 HABITUS SRL
5425240 UBILY IMPEX SRL
5632911 MCMORRIS MEDIA SRL
5801581 M B STUDIO SRL
11547721 SUPERBUS SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25