Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

CYBER TECHIT INNOVATIONS S.R.L.

CUI 49033140 · J2023000819379

cu contul HoReCaOS, sau pe email

CYBER TECHIT INNOVATIONS S.R.L. are CUI 49033140, nr. de înregistrare J2023000819379, înmatriculată pe 31.10.2023. Sediul social e în Municipiul Vaslui, jud. Vaslui. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6220. În 2025: cifră de afaceri 241.184 lei, profit net 142.342 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive
+1 Înscrisă în Registrul RO e-Factura

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 241 mii lei · mediana 172 mii lei 141% din mediană
Profit net 142 mii lei · mediana 45 mii lei 317% din mediană
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 59% · mediana 38.2% 154% din mediană
Cifră pe salariat 241 mii lei · mediana 232 mii lei 104% din mediană

Comparat cu 36.456 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 241 mii lei
2023: 24 mii lei 232024: 213 mii lei 242025: 241 mii lei 25
Profit net 142 mii lei
2023: 20 mii lei 232024: 156 mii lei 242025: 142 mii lei 25
Salariați 1
2023: 1 232024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator202520242023
Cifra de afaceri netă241.184212.61524.189
Venituri totale241.184212.61624.189
Cheltuieli totale92.32950.6344.269
Profit / pierdere brută148.855161.98219.920
Profit / pierdere netă142.342156.43319.683
Active imobilizate101.9783.023—
Active circulante141.134166.37723.490
Creanțe119.325156.43216.748
Casa și conturi la bănci21.8099.9456.742
Datorii100.52912.7273.607
Capitaluri proprii142.583156.67319.883
Capital subscris vărsat200200200
Număr mediu de salariați111

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturaînscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 31.10.2023
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
CAEN principal6220
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCCYBER TECHIT INNOVATIONS S.R.L.
Nr. reg. com.J2023000819379
EUIDROONRC.J2023000819379
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2023-10-31
Sediu socialStr. Nicolae Bălcescu, camera 1, Mun. Vaslui, VASLUI
Domiciliu fiscalJUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. NICOLAE BĂLCESCU, CAMERA 1, BL.63, SC.C, ET.3, AP.7
Telefon0754912739
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ABY-DENIS-GAV S.R.L. inactiv aceeași clădire
ACOB OLI STUDIO S.R.L. aceeași clădire
ASIA SRL aceeași clădire
BNGDENT S.R.L. aceeași clădire
CLICK CLOUD S.R.L. aceeași clădire
ENBLOK-CONSTRUCT SRL inactiv aceeași clădire
EPSYLON SUD-EST FARM SRL aceeași clădire
EURONOVA SRL inactiv aceeași clădire
FLORINEL IOANA BAND S.R.L. aceeași clădire
IOMARI SRL aceeași clădire
IONUTIFTICHIFAM S.R.L. aceeași clădire
IRVA-TAXI SRL aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (2)

62012024 – 2025
96022023

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (36)

Sunt 36 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

13007507 ASIA SRL
15763280 IRVA-TAXI SRL
19163297 JOCURI SPORTIVE SRL
22508418 ANDRINA SRL
26305831 PLANTA TĂMĂDUITOARE SRL
30827973 HANGHICEL CĂTĂLIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
33012346 EPSYLON SUD-EST FARM SRL
33392792 MORARU GH.MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
33397897 DUMITRU C. VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
33544416 KROKARAS S.R.L.
33799150 LABORATOR DE ANALIZE MEDICALE MARYAM S.R.L. inactiv
34132979 TEXSAM S.R.L.

CAEN autorizat (13)

5829603962106220629063106391639273117312853285599510

Alte firme din Vaslui

20101956 INFO CONCEPT SRL
21568330 NET SECURITY SRL
22409392 ONLINE CONTENT FACTORY SRL
39442261 FLEXBOX S.R.L.
44406966 KAPA OPANGO S.R.L.
46345636 BYTERO IT CONSULTING S.R.L.
48622628 G.V.P. CYBERNETICS S.R.L.
49625754 TEMAS STUDIO S.R.L.

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12