Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

POL-FILLMENT S.R.L.

CUI 49185017 · J2023001573153

cu contul HoReCaOS, sau pe email

POL-FILLMENT S.R.L. are CUI 49185017, nr. de înregistrare J2023001573153, înmatriculată pe 24.11.2023. Sediul social e în Municipiul Târgovişte, jud. Dâmboviţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5210. În 2025: cifră de afaceri 431.750 lei, profit net 47.390 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 432 mii lei · mediana 158 mii lei 273% din mediană
Profit net 47 mii lei · mediana 5 mii lei 907% din mediană
Salariați 4 · mediana 1 400% din mediană
Marjă netă 11% · mediana 3.2% 344% din mediană
Cifră pe salariat 108 mii lei · mediana 175 mii lei 62% din mediană

Comparat cu 94.303 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 432 mii lei
2023: 30 mii lei 232024: 456 mii lei 242025: 432 mii lei 25
Profit net 47 mii lei
2023: 20 mii lei 232024: 14 mii lei 242025: 47 mii lei 25
Salariați 4
2023: 2 232024: 5 242025: 4 25
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator202520242023
Cifra de afaceri netă431.750455.76030.000
Venituri totale432.932456.30730.000
Cheltuieli totale378.367434.0949.327
Profit / pierdere brută54.56522.21320.673
Profit / pierdere netă47.39014.07920.379
Active imobilizate4.2135.1765.591
Active circulante105.21860.63934.040
Creanțe74.48233.15230.000
Casa și conturi la bănci30.73627.4874.040
Datorii27.38231.15719.052
Capitaluri proprii82.04934.65820.579
Capital subscris vărsat200200200
Număr mediu de salariați452

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 24.11.2023
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
CAEN principal5210
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCPOL-FILLMENT S.R.L.
Nr. reg. com.J2023001573153
EUIDROONRC.J2023001573153
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2023-11-24
Sediu socialStr. Luceafărului, 20, Mun. Târgovişte, DÂMBOVIŢA
Domiciliu fiscalJUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. LUCEAFĂRULUI, NR.20
Telefon0723078551
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AARON PAN ACTIV S.R.L. inactiv aceeași clădire
AFRODITA BEAUTY S.R.L. aceeași clădire
ANA SI ALONDRA SRL inactiv aceeași clădire
ANCOSMI SRL inactiv aceeași clădire
ANGEL ŞI FRANNCO S.R.L. aceeași clădire
ARK CREATIVE S.R.L. aceeași clădire
ARRYANA KASSANDRA S.R.L. inactiv aceeași clădire
BUILD WOOD S.R.L. aceeași clădire
CLIMALITE S.R.L. aceeași clădire
CRH SPEDITION SRL inactiv aceeași clădire
DA FLAVIO AGLIANI S.R.L. inactiv aceeași clădire
DAVI DON DINAMIC S.R.L. inactiv aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

52102023 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (9)

30547752 BLEIDINGER PRODUCT S.R.L. inactiv
33955071 DARUTIN SPECIAL CONSULTING S.R.L. inactiv
34140505 BĂICUŞ V MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
37121699 ROCONSULT PROIECT S.R.L.
45161023 BĂICUŞ IRINEL-MARIUS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
48769239 BĂICUŞ V.M. MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
51391116 BĂICUŞ ANISIA-IULIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
51551012 BĂICUŞ IRINEL-MARIUS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CAEN autorizat (6)

521052215224522982118219

Alte firme din Dâmboviţa

4205890 HARTAS SRL
12416660 COFETDAM SRL
21306879 VAS-DAN SRL
32385487 LEGUMOFRUCTO STORAGE S.R.L.
36495555 PRODUS ÎN DÂMBOVIŢA COOPERATIVA AGRICOLĂ
40419440 LEGUME PROD LUNGULEŢU COOPERATIVĂ AGRICOLĂ
41540601 FASCANU DEPOZIT S.R.L.
43988181 SERAR MINIBOX LOGISTIC S.R.L.

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25