Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

HABIBI CONCEPT S.R.L.

CUI 49289786 · J2023001103387

cu contul HoReCaOS, sau pe email

HABIBI CONCEPT S.R.L. are CUI 49289786, nr. de înregistrare J2023001103387, înmatriculată pe 14.12.2023. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9621. În 2025: cifră de afaceri 11.420 lei, profit net 5.502 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 11 mii lei · mediana 129 mii lei 9% din mediană
Profit net 6 mii lei · mediana 4 mii lei 150% din mediană
Marjă netă 48.2% · mediana 3.6% de 13× mediana

Comparat cu 30.784 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 11 mii lei
2024: 10 mii lei 242025: 11 mii lei 25
Profit net 6 mii lei
2023: 0 lei 232024: 3 mii lei 242025: 6 mii lei 25
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator202520242023
Cifra de afaceri netă11.4209.595—
Venituri totale11.4209.5950
Cheltuieli totale5.0525.712—
Profit / pierdere brută6.3683.8830
Profit / pierdere netă5.5023.2740
Active imobilizate900900900
Active circulante10.7265.582200
Casa și conturi la bănci10.7265.582200
Datorii2.6503.008900
Capitaluri proprii8.9763.474200
Capital subscris vărsat200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 14.12.2023
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
CAEN principal9621
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCHABIBI CONCEPT S.R.L.
Nr. reg. com.J2023001103387
EUIDROONRC.J2023001103387
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2023-12-14
Sediu socialStr. Doctor Hacman, 8, Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA
Domiciliu fiscalJUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. DOCTOR HACMAN, NR.8, BL.96, SC.A, AP.8
Telefon0741654848
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
BIDENT IMPEX SRL aceeași clădire
VILGAB TRANS SRL aceeași clădire
ANPED CONST SRL inactiv 32 m
GABRICOM SRL 32 m
INFO MEGA SRL 32 m
ZAMURA TAXI TRANS S.R.L. 32 m
DM SPORT EVENTS S.R.L. 35 m
KAFOO IMPACT S.R.L. 35 m
KLR & LORD S.R.L. inactiv 35 m
REAL STIL DENIS S.R.L. 35 m
ROXAS S.R.L. 35 m
TEOLIV SRL 35 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

96022023 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (7)

18050583 PERFORMANT SRL
20983959 EILLENS SRL
31724984 CONSTANTIN OANA DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
42621240 NEGRU ELENA-IULIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
49712222 NEGRILĂ I. NICOLETA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
52357104 TIŢA ELENA-LILIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CAEN autorizat (6)

471247194791960296219622

Alte firme din Vâlcea

1474053 MARA SRL
3237193 LOTRU BREZOI SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ
7924912 ADVOCARD SRL
9373984 FRIZCO SRL
9497605 DANIADONI SRL
13853271 ELIMAR MOD SRL
14870785 STILCOLOR SRL
15197483 SALON STIL SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25