Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ART & ESTHETIC LABORATORY S.R.L.

CUI 49405171 · J2024000041186

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ART & ESTHETIC LABORATORY S.R.L. are CUI 49405171, nr. de înregistrare J2024000041186, înmatriculată pe 15.01.2024. Sediul social e în Municipiul Târgu Jiu, jud. Gorj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3250. În 2025: cifră de afaceri 111.560 lei, profit net 7.228 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 37%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 112 mii lei · mediana 254 mii lei 44% din mediană
Profit net 7 mii lei · mediana 7 mii lei 97% din mediană
Salariați 0 · mediana 2 0% din mediană
Marjă netă 6.5% · mediana 3% 217% din mediană

Comparat cu 94.192 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 112 mii lei
2024: 81 mii lei 242025: 112 mii lei 25
Profit net 7 mii lei
2024: 6 mii lei 242025: 7 mii lei 25
Salariați 0
2024: 0 242025: 0 25
Bilanț detaliat · 2 ani (lei)
Indicator20252024
Cifra de afaceri netă111.56081.275
Venituri totale111.56081.275
Cheltuieli totale102.95574.223
Profit / pierdere brută8.6057.052
Profit / pierdere netă7.2285.924
Active imobilizate35.2142.897
Active circulante14.02520.610
Stocuri1.500621
Casa și conturi la bănci12.52519.989
Datorii35.88717.383
Capitaluri proprii13.3526.124
Capital subscris vărsat200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 15.01.2024
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
CAEN principal3250
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCART & ESTHETIC LABORATORY S.R.L.
Nr. reg. com.J2024000041186
EUIDROONRC.J2024000041186
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2024-01-15
Sediu socialStr. Nicolae Titulescu, 12, camera nr. 2, Mun. Târgu Jiu, GORJ
Domiciliu fiscalJUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. NICOLAE TITULESCU, NR.12, CAMERA NR. 2, BL.12, SC.1, ET.6, AP.24
Telefon0764686260
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ACCOUNTING RELAX S.R.L. aceeași clădire
ADIAROTSIN SRL inactiv aceeași clădire
AMN-MOBNIK S.R.L. aceeași clădire
ANAIRO SRL aceeași clădire
ANAVYS GROUP SRL aceeași clădire
ANOMIS BEAUTY S.R.L. aceeași clădire
ATLAS TRUST S.R.L. aceeași clădire
BAKERY DEVO S.R.L. aceeași clădire
BARBIMIH SIM MARKET S.R.L. inactiv aceeași clădire
BOTAPREST CONS S.R.L. aceeași clădire
BSLASH SERVICES S.R.L. aceeași clădire
BYPOCFAST 88 S.R.L. inactiv aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

32502024 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (12)

Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

33006255 CÎRŢÎNĂ SERGIU BOGDAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
33385825 GHIGEANU ADINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
35510630 MĂLĂESCU C. PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
38145912 CIOBESCU TRANS SRL
38573048 GARAIACUAS S.R.L. inactiv
38587469 DC IRISH STEPS S.R.L.
40377655 HOTELS PROVIDER S.R.L. inactiv
43383090 PANKOS IT S.R.L.
45343556 PC PROFLINE S.R.L.
52706379 PUCCA WORLD SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ - DEBUTANT
55112397 GĂRĂIACU SERGIU-VASILE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CAEN autorizat (2)

32504774

Alte firme din Gorj

8015589 ELEONORA SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ
8821729 OPTICA IONICĂ SRL
11270530 PROTUDENT PROD SRL
13914930 PROSAN SRL
15201177 GAMA VIT DENT SRL
15922394 BREDENTAL SRL
17798790 UBIDENTAL SRL
17939376 MULTIMED SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25