Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

IRON WOLF SOFTWARE S.R.L.

CUI 49510550 · J2024000134101

cu contul HoReCaOS, sau pe email

IRON WOLF SOFTWARE S.R.L. are CUI 49510550, nr. de înregistrare J2024000134101, înmatriculată pe 01.02.2024. Sediul social e în Municipiul Buzău, jud. Buzău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6201. În 2025: cifră de afaceri 184.618 lei, profit net 97.655 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 185 mii lei · mediana 158 mii lei 116% din mediană
Profit net 98 mii lei · mediana 40 mii lei 246% din mediană
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 52.9% · mediana 36.4% 145% din mediană
Cifră pe salariat 185 mii lei · mediana 221 mii lei 84% din mediană

Comparat cu 33.354 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 185 mii lei
2024: 183 mii lei 242025: 185 mii lei 25
Profit net 98 mii lei
2024: 123 mii lei 242025: 98 mii lei 25
Salariați 1
2024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 2 ani (lei)
Indicator20252024
Cifra de afaceri netă184.618183.074
Venituri totale187.975185.164
Cheltuieli totale85.60856.431
Profit / pierdere brută102.367128.733
Profit / pierdere netă97.655123.351
Active imobilizate23.69426.594
Active circulante160.653109.227
Creanțe82.56954.804
Casa și conturi la bănci78.08454.423
Datorii86.27712.270
Capitaluri proprii98.070123.551
Capital subscris vărsat200200
Număr mediu de salariați11

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 01.02.2024
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
CAEN principal6201
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCIRON WOLF SOFTWARE S.R.L.
Nr. reg. com.J10/134/2024
EUIDROONRC.J2024000134101
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2024-02-01
Sediu socialStr. Unirii, Mun. Buzău, BUZĂU
Domiciliu fiscalJUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. UNIRII, BL.P9, ET.II, AP.6
Telefon0723678270
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AB OPTIK FAMOUS FRAMES SRL inactiv aceeași clădire
ACSEN LOGISTIQE TRANSPORT S.R.L. aceeași clădire
ADE & COS TRANS SRL aceeași clădire
ADG DENTISTRY SOLUTIONS S.R.L. aceeași clădire
ADINEX SRL aceeași clădire
ADONIS MEDSAN SRL aceeași clădire
ALCOR GROUP SRL aceeași clădire
AMO FLOWERS PRODIVERS SRL aceeași clădire
ANADEZ FORTEX S.R.L. inactiv aceeași clădire
ANDARAI TRADE S.R.L. aceeași clădire
ANZATO BRANDS S.R.L. aceeași clădire
ARC DEVELOPMENTS INTERNATIONAL SRL aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

62012024 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (440)

Sunt 440 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

1145158 ION VICTORIA SRL
1155437 SPORUL SOCIETATE COOPERATIVĂ
1157365 DINU COM SRL inactiv
1158328 MULTICOM SRL
1160034 MIRON DASCALOIU SNC inactiv
2812241 VIDEO FRIENDS SRL inactiv
4233688 GIMEX COM SRL
5088233 SAGHIN & COMP SNC
5356301 FLOARE DE COLT COM SRL inactiv
7172712 IML COM SRL
7917230 CONFEX GEMA SRL inactiv
8768820 SIEMENS PROD SRL inactiv

CAEN autorizat (19)

4791582158296201620262036209631163997021702271127312732074908211822082998559

Alte firme din Buzău

5398447 ONLINE SERVICES SRL
15145123 SOFTCONTROL SRL
15454218 ENVIENT SRL
15749693 SOFT PREST SRL
16369153 NEXUS MICRODEVICES SRL
16861570 NET IT SRL
17059150 ESTACADA SRL
17695972 DIGITAL GLOBAL SYSTEMS SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25