AVINES CONSTRUCT S.R.L.
CUI 49671998 · J2024000400332
AVINES CONSTRUCT S.R.L. are CUI 49671998, nr. de înregistrare J2024000400332, înmatriculată pe 28.02.2024. Sediul social e în Sat Dumbrăveni, Comuna Dumbrăveni, jud. Suceava. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4100. În 2025: cifră de afaceri 270.625 lei, profit net 9.530 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 271 mii lei · mediana 221 mii lei | 122% din mediană |
| Profit net | 10 mii lei · mediana 19 mii lei | 51% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 3.5% · mediana 9.3% | 38% din mediană |
| Cifră pe salariat | 135 mii lei · mediana 141 mii lei | 96% din mediană |
Comparat cu 112.115 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 2 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 270.625 | 221.233 |
| Venituri totale | 282.243 | 221.233 |
| Cheltuieli totale | 270.007 | 113.150 |
| Profit / pierdere brută | 12.236 | 108.083 |
| Profit / pierdere netă | 9.530 | 105.871 |
| Active imobilizate | 8.612 | 3.478 |
| Active circulante | 103.358 | 147.145 |
| Stocuri | 12.486 | 792 |
| Creanțe | 67.092 | 14.001 |
| Casa și conturi la bănci | 23.780 | 132.352 |
| Cheltuieli în avans | 97 | 322 |
| Datorii | 36.577 | 44.874 |
| Capitaluri proprii | 75.490 | 106.071 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.02.2024 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava |
| CAEN principal | 4100 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AVINES CONSTRUCT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2024000400332 |
| EUID | ROONRC.J2024000400332 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2024-02-28 |
| Sediu social | Str STEJARULUI, 17, Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni, SUCEAVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. SUCEAVA, SAT DUMBRĂVENI COM. DUMBRĂVENI, STR STEJARULUI, NR.17 |
| Telefon | 0758451348 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ASOMET S.R.L. | aceeași clădire |
| GAMIRA LAND S.R.L. | aceeași clădire |
| GARDENERS S.R.L. | aceeași clădire |
| ARTEGO EXELANS SRL | 135 m |
| NICU-ZUMBU SRL | 135 m |
| BESTEAM BEAUTY S.R.L. | 226 m |
| BOGHI FAST SPEDITION S.R.L. | 306 m |
| DUMBRAVIOARA SRL | 306 m |
| LARGA NORD S.R.L. | 306 m |
| ADELINA & ADRIANA SRL | 396 m |
| ANDRA - FARM SRL | 396 m |
| AYLAND S.R.L. | 396 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4100 | 2025 |
| 4120 | 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (23)
Alte firme din Suceava
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08