Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

GOLDEN DUNE S.R.L.

CUI 50140256 · J8/1709/2024

cu contul HoReCaOS, sau pe email

GOLDEN DUNE S.R.L. are CUI 50140256, nr. de înregistrare J8/1709/2024, înmatriculată pe 27.05.2024. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4399. În 2025: cifră de afaceri 290.042 lei, pierdere netă 14.701 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

5/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2025)
+1 Cifra de afaceri a crescut 105%

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 290 mii lei · mediana 221 mii lei 131% din mediană
Profit net -15 mii lei · mediana 19 mii lei sub mediană (pierdere)
Salariați 1 · mediana 2 50% din mediană
Marjă netă -5.1% · mediana 9.3% sub mediană (pierdere)
Cifră pe salariat 290 mii lei · mediana 141 mii lei 205% din mediană

Comparat cu 112.115 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 290 mii lei
2024: 141 mii lei 242025: 290 mii lei 25
Profit net -15 mii lei
2024: 39 mii lei 242025: -15 mii lei 25
Salariați 1
2024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 2 ani (lei)
Indicator20252024
Cifra de afaceri netă290.042141.298
Venituri totale310.292157.470
Cheltuieli totale322.108116.740
Profit / pierdere brută-11.81640.730
Profit / pierdere netă-14.70139.225
Active imobilizate34.82853
Active circulante73.13066.901
Stocuri30.36314.220
Creanțe40.16731.398
Casa și conturi la bănci2.60021.283
Datorii111.01227.529
Capitaluri proprii-3.05439.425
Capital subscris vărsat200200
Număr mediu de salariați11

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasareDA
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 27.05.2024
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
CAEN principal4399
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCGOLDEN DUNE S.R.L.
Nr. reg. com.J08/1709/2024
EUIDROONRC.J8/1709/2024
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2024-05-27
Sediu socialStr. Eftimie Murgu, 1, Mun. Braşov, BRAŞOV
Domiciliu fiscalJUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. EFTIMIE MURGU, NR.1, BL.D5, SC.A, ET.8, AP.23
Telefon0743073509
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AMBITIOUS CONSTRUCT S.R.L. aceeași clădire
BV TEAM I.D. SRL aceeași clădire
EGOISTE SRL aceeași clădire
LOZAN DENT SRL aceeași clădire
PETIT CHOUX S.R.L. aceeași clădire
PRO MIXTEL SRL aceeași clădire
SAVICDENTALCARE S.R.L. inactiv aceeași clădire
SOHO SRL inactiv aceeași clădire
SOMIAN TRADE SRL aceeași clădire
PROJEKT-BAU SRL inactiv 52 m
TEIWAZ CONSTRUCT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ 52 m
ATELIER 90 SRL inactiv 58 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (2)

43992025
73202024

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (9)

13533382 PRO MIXTEL SRL
28947005 LOZAN DENT SRL
30156789 RUSSKA TIP SRL
30769899 MIKLOS IONELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
37423190 BV TEAM I.D. SRL
38822939 SAVICDENTALCARE S.R.L. inactiv
44101392 TATU N. B. PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
48322760 MANOLESCU V. ADRIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CAEN autorizat (6)

439947194791494173207732

Alte firme din Braşov

1092665 IZOLATORUL SRL
1097816 MOTCAR SRL
1107030 ACTIVA CONSTRUCTII SA
1141741 DAVINA SRL
3047091 KEFREN EXIM SRL
3260528 HIDROCONSTRUCT SRL
4164260 SAM & NIC SRL
6568019 TUCOR PROD SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25