Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

AROMA BUBBLE S.R.L.

CUI 50142290 · J2024000463285

cu contul HoReCaOS, sau pe email

AROMA BUBBLE S.R.L. are CUI 50142290, nr. de înregistrare J2024000463285, înmatriculată pe 28.05.2024. Sediul social e în Municipiul Slatina, jud. Olt. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5630. În 2025: cifră de afaceri 371.287 lei, profit net 246 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 95%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 371 mii lei · mediana 166 mii lei 224% din mediană
Profit net 246 lei · mediana 1 mii lei 19% din mediană
Salariați 1 · mediana 2 50% din mediană
Marjă netă 0.1% · mediana 1% 10% din mediană
Cifră pe salariat 371 mii lei · mediana 131 mii lei 283% din mediană

Comparat cu 55.573 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 371 mii lei
2024: 191 mii lei 242025: 371 mii lei 25
Profit net 246 lei
2024: 20 mii lei 242025: 246 lei 25
Salariați 1
2024: 2 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 2 ani (lei)
Indicator20252024
Cifra de afaceri netă371.287190.629
Venituri totale373.613191.216
Cheltuieli totale363.864165.809
Profit / pierdere brută9.74925.407
Profit / pierdere netă24619.777
Active imobilizate4.275—
Active circulante77.64860.441
Stocuri29.98838.163
Creanțe2.054113
Casa și conturi la bănci45.60622.165
Datorii61.70040.464
Capitaluri proprii20.22319.977
Capital subscris vărsat200200
Număr mediu de salariați12

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 28.05.2024
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
CAEN principal5630
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCAROMA BUBBLE S.R.L.
Nr. reg. com.J2024000463285
EUIDROONRC.J2024000463285
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2024-05-28
Sediu socialStr. Garofiţei, 1, Mun. Slatina, OLT
Domiciliu fiscalJUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. GAROFIŢEI, NR.1, BL.D5, SC.A, AP.15
Telefon0774654361
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

56302024 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (4)

29572370 ALEX LIBOMAR TAX SRL
39987811 BLACK EXP CARGO S.R.L.
45286582 FLORESCU OVIDIU-CRISTIAN PFA

CAEN autorizat (1)

5630

Alte firme din Olt

1510253 BRANDY SRL
1511178 DOBRE M & S SRL
1512084 RIVIERA SRL
1512440 CONSTANTIN SRL
1514476 MINERVA-TEO SRL
1516469 CAPATARU SNC
1516566 POTCOAVA DE AUR SRL
1517120 OMNIS SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25