Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

NCT22 S.R.L.

CUI 50314930 · J4/1076/2024

cu contul HoReCaOS, sau pe email

NCT22 S.R.L. are CUI 50314930, nr. de înregistrare J4/1076/2024, înmatriculată pe 03.07.2024. Sediul social e în Municipiul Bacău, jud. Bacău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4941. În 2025: cifră de afaceri 316.244 lei, pierdere netă 74.985 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

4/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2025)

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 316 mii lei · mediana 158 mii lei 200% din mediană
Profit net -75 mii lei · mediana 5 mii lei sub mediană (pierdere)
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă -23.7% · mediana 3.2% sub mediană (pierdere)
Cifră pe salariat 316 mii lei · mediana 175 mii lei 181% din mediană

Comparat cu 94.300 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 316 mii lei
2025: 316 mii lei 25
Profit net -75 mii lei
2024: -56 mii lei 242025: -75 mii lei 25
Salariați 1
2024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 2 ani (lei)
Indicator20252024
Cifra de afaceri netă316.244—
Venituri totale335.8340
Cheltuieli totale410.81956.382
Profit / pierdere brută-74.985-56.382
Profit / pierdere netă-74.985-56.382
Active imobilizate230.238133.657
Active circulante199.51951.836
Stocuri10.0864.202
Creanțe172.41513.751
Casa și conturi la bănci17.01833.883
Cheltuieli în avans9.9361.836
Datorii570.860243.511
Capitaluri proprii-131.167-56.182
Capital subscris vărsat200200
Număr mediu de salariați11

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 03.07.2024
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
CAEN principal4941
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCNCT22 S.R.L.
Nr. reg. com.J04/1076/2024
EUIDROONRC.J4/1076/2024
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2024-07-03
Sediu socialStr. Carpaţi, 5, Mun. Bacău, BACĂU
Domiciliu fiscalJUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. CARPAŢI, NR.5, SC.A, AP.8
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ALINVALCOR SRL inactiv aceeași clădire
CLUB ANDREI S.R.L. inactiv aceeași clădire
CLUB MONICA S.R.L. inactiv aceeași clădire
FLAMART PROJECT S.R.L. aceeași clădire
KTISTI GRUP SRL inactiv aceeași clădire
MARA'B SRL aceeași clădire
UNION WORLD MEDIA INVEST S.A. aceeași clădire
CASH AUTO ELECTRO SRL 46 m
CONTEVAL SRL 46 m
JUNCU GOLD & BIJOU S.R.L. 46 m
JUNCU GOLD & SILVER S.R.L. 46 m
NIK-GEODARIA S.R.L. 46 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

49412024 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (10)

Sunt 10 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

30971595 ALINVALCOR SRL inactiv
34574989 VRÎNCEANU SÎNICĂ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
37076709 CABINET MEDICAL DR. BALAN DANYELLA SRL
37188672 BAXLINE SRL
39422531 CLUB MONICA S.R.L. inactiv
41223808 YOLLER BĂNCILĂ S.R.L. inactiv
41265838 CLUB ANDREI S.R.L. inactiv
43019520 IFTIMIU CIPRIAN-ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
47523170 FLAMART PROJECT S.R.L.

CAEN autorizat (9)

461846194776479149415210522452299609

Alte firme din Bacău

944149 ROTBAC SRL
945667 SICONI SRL
946000 CAT-ION SRL
947749 INTERCOP SRL
948574 GELICONF SRL
949421 LUPTRANS SRL
950612 TRANSPORT AUTO SI SERVICII SA
952320 A.B.C.-COMIMPEX SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25