Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

LI MING IMPEX SRL

CUI 5054486 · J40/27973/1993

cu contul HoReCaOS, sau pe email

LI MING IMPEX SRL are CUI 5054486, nr. de înregistrare J40/27973/1993, înmatriculată pe 21.12.1993. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 5, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8690. În 2018: cifră de afaceri 6.094 lei, pierdere netă 31.313 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

5/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2018)
+1 Activă de 33 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 6 mii lei · mediana 105 mii lei 6% din mediană
Profit net -31 mii lei · mediana 7 mii lei sub mediană (pierdere)
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă -513.8% · mediana 10.2% sub mediană (pierdere)
Cifră pe salariat 6 mii lei · mediana 110 mii lei 6% din mediană

Comparat cu 19.636 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 6 mii lei
2011: 16 mii lei 112012: 19 mii lei 122013: 14 mii lei 132014: 17 mii lei 142015: 16 mii lei 152016: 10 mii lei 162017: 6 mii lei 172018: 6 mii lei 18
Profit net -31 mii lei
2011: -9 mii lei 112012: -7 mii lei 122013: -9 mii lei 132014: -21 mii lei 142015: -37 mii lei 152016: -21 mii lei 162017: -34 mii lei 172018: -31 mii lei 18
Salariați 1
2011: 1 112012: 1 122013: 1 132014: 1 142015: 2 152017: 1 172018: 1 18
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
Indicator20182017201620152014201320122011
Cifra de afaceri netă6.0945.8469.55815.56117.30814.19719.04016.369
Venituri totale6.0945.8469.55815.56117.30914.19719.48416.370
Cheltuieli totale37.34639.58030.11652.27937.36422.87526.89525.019
Profit / pierdere brută-31.252-33.734-20.558-36.718-20.055-8.678-7.411-8.649
Profit / pierdere netă-31.313-33.793-20.749-37.185-20.572-8.678-7.411-8.649
Active imobilizate230.413235.945241.477247.009252.541271.612260.450265.958
Active circulante69.04057.77550.34652.37816.72812.97664.90754.287
Stocuri13.2855.5856.1867.1861.0011.0202.3651.904
Creanțe50.89551.58743.68644.97315.1857.05638.15738.898
Casa și conturi la bănci4.8606034742195424.90024.38513.485
Cheltuieli în avans6.5396.5396.5396.5396.5396.5396.5396.539
Datorii561.360524.314488.624475.439408.136389.344437.793425.270
Capitaluri proprii-255.368-224.055-190.262-169.513-132.328-98.217-105.897-98.486
Capital subscris vărsat200200200200200200200200
Număr mediu de salariați11—21111

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 26.11.2002
Organ fiscalAdministraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
CAEN principal8690
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCLI MING IMPEX SRL
Nr. reg. com.J40/27973/1993
EUIDROONRC.J40/27973/1993
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1993-12-21
Sediu socialStr. Rombului, 71B, Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Domiciliu fiscalMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. ROMBULUI, NR.71B
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

86902011 – 2018

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (10)

4617461947114719479952106810682070228690

Alte firme din Bucureşti

408264 SANDRA SRL
461403 NATURSAN SRL
846540 ARPIDO SRL
2791637 OFTALMO INVEST SRL
4733322 FARMACIA CORESI SRL
5125854 SIM-CO IMPEX '94 SRL
5724845 CLASIMPEX INTERNATIONAL SRL
5831540 PROSAN LABORATOR DE PROFILAXIE SANITARA SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25