ALEWAVE S.R.L.
CUI 50747682 · J2024033480000
ALEWAVE S.R.L. are CUI 50747682, nr. de înregistrare J2024033480000, înmatriculată pe 22.10.2024. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6202. În 2025: cifră de afaceri 4.976 lei, pierdere netă 751 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 5 mii lei · mediana 158 mii lei | 3% din mediană |
| Profit net | -751 lei · mediana 40 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -15.1% · mediana 36.4% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 33.354 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 2 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 4.976 | 3.982 |
| Venituri totale | 4.976 | 3.982 |
| Cheltuieli totale | 5.554 | 2.435 |
| Profit / pierdere brută | -578 | 1.547 |
| Profit / pierdere netă | -751 | 1.187 |
| Active imobilizate | 128 | 128 |
| Active circulante | 3.221 | 4.469 |
| Creanțe | 388 | 200 |
| Casa și conturi la bănci | 2.833 | 4.269 |
| Datorii | 2.713 | 3.210 |
| Capitaluri proprii | 636 | 1.387 |
| Capital subscris vărsat | 200 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.10.2024 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6202 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ALEWAVE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2024033480000 |
| EUID | ROONRC.J2024033480000 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2024-10-22 |
| Sediu social | Str. Manole Marcus, 19, CAMERA 1, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR MANOLE MARCUS, NR.19, CAMERA 1 |
| Telefon | 0740040411 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| IRIS SOLUTIONS SRL | 44 m |
| F.S.H ASISTENT IN BROKERAJ S.R.L. | 60 m |
| G & A ART CONSULTING SRL | 91 m |
| NUTSHELL S.R.L. | 92 m |
| COMMUNICATION ON S.R.L. | 114 m |
| MULTISENZORIAL S.R.L. | 117 m |
| POVESTI DIN BUCURESTI S.R.L. | 117 m |
| BIOMAX CONSULTING S.R.L. | 134 m |
| BIOMAX TECHNOLOGY S.R.L. | 134 m |
| PURPLE AGENCY S.R.L. | 134 m |
| GREEN WEB SERVICES SRL | 152 m |
| HEMERIN GLOBAL S.R.L. | 152 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6202 | 2024 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (20)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25