SILVA N.P. IMPEX SRL
CUI 5082451 · J40/2485/1993
SILVA N.P. IMPEX SRL are CUI 5082451, nr. de înregistrare J40/2485/1993, înmatriculată pe 26.01.1993. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4754. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 7.679 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 199 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | -8 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 0 | 0 | — | — | 19.453 | 14.470 | 25.400 | 43.950 | 0 | 53.550 | 44.564 | 159.804 | 138.559 | 171.657 |
| Venituri totale | 0 | 19.173 | 0 | 0 | 0 | 19.453 | 14.470 | 25.400 | 43.950 | 0 | 53.550 | 44.564 | 159.805 | 138.564 | 171.658 |
| Cheltuieli totale | 7.679 | 38.433 | 119 | 100 | 100 | 1.500 | — | — | 12.563 | — | 7.137 | 11.653 | 205.501 | 182.039 | 199.595 |
| Profit / pierdere brută | -7.679 | -19.260 | -119 | -100 | -100 | 17.953 | 14.470 | 25.400 | 31.387 | 0 | 46.413 | 32.911 | -45.696 | -43.475 | -27.937 |
| Profit / pierdere netă | -7.679 | -21.637 | -119 | -100 | -100 | 17.429 | 14.036 | 24.638 | 31.387 | 0 | 46.413 | 31.574 | -45.930 | -43.475 | -27.937 |
| Active imobilizate | 113.421 | 113.421 | 91.875 | 91.875 | 91.875 | 91.875 | 91.875 | 91.875 | 91.875 | 91.875 | 91.875 | 97.129 | 97.129 | 100.220 | 145.958 |
| Active circulante | 13.190 | 23.246 | 47.832 | 47.832 | 47.832 | 47.832 | 30.436 | 58.019 | 68.191 | 12.780 | 12.780 | 18.650 | 20.617 | 48.105 | 71.460 |
| Stocuri | 0 | — | 4.619 | 4.619 | 4.619 | 4.619 | 4.619 | 4.619 | 4.619 | 4.619 | 4.619 | 4.619 | 8.127 | 40.051 | 55.586 |
| Creanțe | 0 | 0 | 15.058 | 15.058 | 15.058 | 15.058 | 8.764 | — | 10.172 | 7.634 | 7.634 | 10.172 | 8.392 | 7.405 | 7.505 |
| Casa și conturi la bănci | 13.190 | 23.246 | 28.155 | 28.155 | 28.155 | 28.155 | 17.053 | 53.400 | 53.400 | 527 | 527 | 3.859 | 4.098 | 649 | 8.369 |
| Cheltuieli în avans | 0 | — | 2.538 | 2.538 | 2.538 | 2.538 | 2.538 | — | — | 2.538 | 2.538 | — | 2.538 | 2.538 | 2.538 |
| Datorii | 7.921 | 10.298 | 28.705 | 28.586 | 28.486 | 28.386 | 28.419 | 61.112 | 95.922 | 124.439 | 124.439 | 179.439 | 215.986 | 206.035 | 219.059 |
| Capitaluri proprii | 118.690 | 126.369 | 113.540 | 113.659 | 113.759 | 113.859 | 96.430 | 88.782 | 64.144 | -17.246 | -17.246 | -63.660 | -95.702 | -55.172 | 897 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 1 | — | 4 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 15.10.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4754 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SILVA N.P. IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J40/2485/1993 |
| EUID | ROONRC.J40/2485/1993 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-01-26 |
| Sediu social | Str. Şoimuş, 56, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. ŞOIMUŞ, NR.56 |
| Telefon | 4119979 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AVE SECURITY GROUP SRL | aceeași clădire |
| BEST DIET ROMANIAN CHEF S.R.L. inactiv | 25 m |
| BOOKS AND BUSINESS SRL | 25 m |
| CREATIVE AND ORIGINAL SOLUTIONS SRL | 25 m |
| FLORELA SERVICE SRL inactiv | 33 m |
| CAP EXCLUSIV SRL inactiv | 42 m |
| ALIFLOR IDEAL SRL inactiv | 47 m |
| ERE COMIEM SRL | 53 m |
| GEOMIL EXIM SRL | 72 m |
| JURJAKO IMOBIL LAND SRL inactiv | 72 m |
| ENERGYFIX S.R.L. | 75 m |
| FRESHPICK S.R.L. | 75 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4754 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25