TEOPET COM SRL
CUI 5131759 · J27/77/1994
TEOPET COM SRL are CUI 5131759, nr. de înregistrare J27/77/1994, înmatriculată pe 17.01.1994. Sediul social e în Municipiul Piatra Neamţ, jud. Neamţ. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4941. În 2025: cifră de afaceri 674.577 lei, profit net 195.792 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 675 mii lei · mediana 158 mii lei | 426% din mediană |
| Profit net | 196 mii lei · mediana 5 mii lei | de 37× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 29% · mediana 3.2% | 906% din mediană |
| Cifră pe salariat | 675 mii lei · mediana 175 mii lei | 386% din mediană |
Comparat cu 94.309 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 674.577 | 497.972 | 517.384 | 651.353 | 509.860 | 409.690 | 370.185 | 324.403 | 278.558 | 272.975 | 238.726 | 273.936 | 262.775 | 386.395 | 325.388 |
| Venituri totale | 677.348 | 514.803 | 850.731 | 651.965 | 509.860 | 511.181 | 370.185 | 324.403 | 280.946 | 276.760 | 246.245 | 273.936 | 275.516 | 402.643 | 326.645 |
| Cheltuieli totale | 464.071 | 354.510 | 458.577 | 492.236 | 351.535 | 372.762 | 307.370 | 297.558 | 249.256 | 254.791 | 242.669 | 270.430 | 270.477 | 398.525 | 322.615 |
| Profit / pierdere brută | 213.277 | 160.293 | 392.154 | 159.729 | 158.325 | 138.419 | 62.815 | 26.845 | 31.690 | 21.969 | 3.576 | 3.506 | 5.039 | 4.118 | 4.030 |
| Profit / pierdere netă | 195.792 | 150.006 | 384.583 | 152.332 | 152.064 | 128.728 | 59.181 | 23.731 | 28.895 | 19.047 | 2.941 | 2.945 | 4.080 | 3.459 | 3.492 |
| Active imobilizate | 893.580 | 925.736 | 1.107.426 | 1.380.473 | 600.034 | 624.031 | 679.189 | 706.971 | 714.697 | 549.374 | 467.435 | 479.680 | 476.557 | 421.299 | 474.698 |
| Active circulante | 121.344 | 193.380 | 183.056 | 154.899 | 315.254 | 273.754 | 98.507 | 82.451 | 74.412 | 117.552 | 47.224 | 62.641 | 62.237 | 28.086 | 63.704 |
| Stocuri | 5.876 | — | 2.048 | 51.302 | 51.597 | 52.491 | 30.101 | 30.101 | 31.846 | 14.104 | 13.365 | 38.653 | 35.438 | 3.839 | 7.515 |
| Creanțe | 84.111 | 58.983 | 68.460 | 45.064 | 134.444 | 107.340 | 40.176 | 39.011 | 40.804 | 26.212 | 22.928 | 22.458 | 18.123 | 22.485 | 54.834 |
| Casa și conturi la bănci | 31.357 | 134.397 | 112.548 | 58.533 | 129.213 | 113.923 | 28.230 | 13.339 | 1.762 | 77.236 | 10.931 | 1.530 | 8.676 | 1.762 | 1.355 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 8.751 | 8.751 | — | — | 995 | — | 16.189 | — |
| Datorii | 48.096 | 77.521 | 270.335 | 737.723 | 267.235 | 401.797 | 410.196 | 492.782 | 520.204 | 418.165 | 284.945 | 313.616 | 312.039 | 242.899 | 319.186 |
| Capitaluri proprii | 966.828 | 1.041.595 | 1.020.147 | 797.649 | 648.053 | 495.988 | 367.500 | 305.391 | 277.656 | 248.761 | 229.714 | 229.700 | 226.755 | 222.675 | 219.216 |
| Capital subscris vărsat | 18.500 | 18.500 | 18.500 | 96.500 | 18.500 | 18.500 | 18.500 | 18.500 | 18.500 | 18.500 | 18.500 | 18.500 | 18.500 | 18.500 | 18.500 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 3 | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.01.1994 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ |
| CAEN principal | 4941 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TEOPET COM SRL |
| Nr. reg. com. | J27/77/1994 |
| EUID | ROONRC.J27/77/1994 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-01-17 |
| Sediu social | Str. Ţărăncuţa, 31, Mun. Piatra Neamţ, NEAMŢ |
| Domiciliu fiscal | JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. ŢĂRĂNCUŢA, NR.31 |
| Telefon | 0744287786 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FORMAŢIA CHEF MOLDOVENESC S.R.L. | aceeași clădire |
| REGELE AYAN S.R.L. | aceeași clădire |
| SOCIO PULS SRL inactiv | 43 m |
| TRAVEL BY ANTO S.R.L. | 43 m |
| ANGELDO COM SRL | 78 m |
| CLUB NAUTIC BICAZ SRL | 78 m |
| SELECT PINTILIE SNC | 78 m |
| PADRINO DRINKS SRL | 96 m |
| MON AMI SRL | 106 m |
| TUDISTRIBUTION S.R.L. | 120 m |
| TOMY VET SRL | 170 m |
| TOMYTAF PLUS SRL inactiv | 178 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4941 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Neamţ
| 2010361 | BALAN SRL |
| 2043733 | CAMTEX SRL |
| 2047158 | AVMA SRL |
| 2615975 | MRG SPED SRL |
| 2616270 | PAVTRANS SRL |
| 2663042 | GAVIS COM SRL |
| 3428100 | LEMAPACT VARGYAS SNC |
| 3708010 | ANDREDY IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25