GOGONEATA IMPEX SRL
CUI 5226778 · J1994000602050
GOGONEATA IMPEX SRL are CUI 5226778, nr. de înregistrare J1994000602050, înmatriculată pe 11.02.1994. Sediul social e în Municipiul Oradea, jud. Bihor. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 1.771.972 lei, profit net 1.896 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,8 mil lei · mediana 199 mii lei | 892% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 3 mii lei | 67% din mediană |
| Salariați | 4 · mediana 1 | 400% din mediană |
| Marjă netă | 0.1% · mediana 1.6% | 6% din mediană |
| Cifră pe salariat | 443 mii lei · mediana 224 mii lei | 198% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.771.972 | 1.699.902 | 1.506.609 | 1.257.796 | 1.349.179 | 1.563.907 | 1.446.011 | 1.410.717 | 1.600.368 | 1.580.891 | 1.565.445 | 1.108.421 | 972.376 | 1.010.389 | 1.010.819 |
| Venituri totale | 1.788.329 | 1.716.524 | 1.515.701 | 1.257.796 | 1.350.179 | 1.564.507 | 1.446.011 | 1.410.717 | 1.600.368 | 1.580.891 | 1.570.900 | 1.108.421 | 972.376 | 1.010.389 | 1.011.156 |
| Cheltuieli totale | 1.783.393 | 1.693.825 | 1.525.223 | 1.267.560 | 1.380.139 | 1.545.419 | 1.437.650 | 1.396.078 | 1.583.877 | 1.564.162 | 1.530.669 | 1.089.416 | 968.158 | 1.001.811 | 1.002.419 |
| Profit / pierdere brută | 4.936 | 22.699 | -9.522 | -9.764 | -29.960 | 19.088 | 8.361 | 14.639 | 16.491 | 16.729 | 40.231 | 19.005 | 4.218 | 8.578 | 8.737 |
| Profit / pierdere netă | 1.896 | 15.199 | -9.522 | -9.764 | -29.960 | 16.034 | 7.023 | 8.879 | 13.797 | 14.052 | 34.263 | 19.005 | 4.218 | 8.578 | 8.737 |
| Active imobilizate | 238.456 | 271.133 | 151.409 | 153.909 | 157.424 | 163.644 | 178.388 | 169.806 | 182.029 | 191.925 | 194.844 | 201.920 | 202.291 | 195.416 | 191.519 |
| Active circulante | 131.517 | 110.792 | 77.191 | 67.211 | 68.972 | 97.823 | 65.533 | 85.660 | 62.143 | 75.534 | 75.703 | 156.753 | 194.657 | 191.830 | 188.399 |
| Stocuri | 82.976 | 58.839 | 40.242 | 46.716 | 35.909 | 24.765 | 44.683 | 55.764 | 30.128 | 62.715 | 52.143 | 151.801 | 193.417 | 190.058 | 183.975 |
| Creanțe | 793 | -606 | 1.074 | 9.373 | 15.637 | 49.035 | 7.268 | 3.346 | 8.842 | 1.005 | 837 | 837 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 47.748 | 52.559 | 35.875 | 11.122 | 17.426 | 24.023 | 13.582 | 26.550 | 23.173 | 11.814 | 22.723 | 4.115 | 1.240 | 1.772 | 4.424 |
| Cheltuieli în avans | 2.182 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 193.554 | 205.220 | 67.094 | 50.092 | 46.204 | 51.315 | 49.803 | 53.369 | 50.954 | 132.042 | 149.182 | 271.572 | 327.851 | 322.367 | 323.617 |
| Capitaluri proprii | 178.601 | 176.705 | 161.506 | 171.028 | 180.192 | 210.152 | 194.118 | 202.097 | 193.218 | 135.417 | 121.365 | 87.101 | 69.097 | 64.879 | 56.301 |
| Capital subscris vărsat | 46.880 | 46.880 | 46.880 | 46.880 | 46.880 | 46.880 | 46.880 | 46.880 | 46.880 | 2.876 | 2.876 | 2.876 | 2.876 | 2.876 | 2.876 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 12 | 6 | 8 | 7 | 7 | 7 | 8 | 6 | 11 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.02.1994 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GOGONEATA IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J1994000602050 |
| EUID | ROONRC.J1994000602050 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-02-11 |
| Sediu social | Str. Transilvaniei, 8, Mun. Oradea, BIHOR |
| Domiciliu fiscal | JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. TRANSILVANIEI, NR.8, BL.U 2, ET.P |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AUGUSTI AMON-RE S.R.L. | aceeași clădire |
| BICOSASO SRL | aceeași clădire |
| GMAIER WORLD SRL inactiv | aceeași clădire |
| MERIDIAN CURIER SRL inactiv | aceeași clădire |
| MOLTEAM CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| PRESTIGE WOOD PRODUCTS SRL | aceeași clădire |
| STEL COMEX SRL | aceeași clădire |
| TERA VAN 2006 SRL inactiv | aceeași clădire |
| RARI & FABI TRANS SRL | 40 m |
| EXCLUSIVE CONCEPT BODY SRL | 44 m |
| MEDART FEDER SRL | 44 m |
| CENTRUL HR S.R.L. | 48 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (16)
Sunt 16 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bihor
| 48017 | LEGUMEX SRL |
| 48050 | PUSTA IMEX SRL |
| 48386 | ZOT GALANT SOCIETATE IN NUME COLECTIV |
| 53382 | DODO-SERVICE SRL |
| 53447 | COMPLEX O.M.V. COM SRL |
| 54515 | COMALIMENT SA |
| 56281 | PRODAS SA |
| 56354 | IREX.SERV.COM. SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25